Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhattak tőlem?

Figyelt kérdés

Még néhány héttel ezelőtt, amikor az iskola portája mellett voltam, kb. 2-3 méterre tőlem megállt két, velem egyidős lány (évfolyamtársak), akikkel még soha sem léptem kapcsolatba, de gyakran látom őket. Szóval mozdulatlanul álltak, és "egy emberként" bámultak rám, majd később furcsán mosolyogtak is. Én is mozdulatlanul álltam. Zavarba hoztak, halványan én is elmosolyodtam, de úgy tettem, mintha nem is vettem volna észre őket, pl.: néztem ki az ablakon, stb. A portás mosolyogva ránézett az engem bámuló lányokra, szólt is hozzájuk, de nem reagáltak erre, hanem tovább néztek. (Gondoltam magamban, hogy ezek lefagytak :D) Eltelt vagy egy-két perc, csak utána mentek tovább.


Még így, később belegondolva is eléggé bizar, furcsa érzés... :)


18/F vagyok


2011. ápr. 29. 17:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hallottak rólad valami pletykafélét, vagy csak simán bejöttél nekik. :D
2011. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Mit akartak tőled?

Pénzt, vagy életet.

2011. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%
Jól kib@szni veled, hogy egész nap ezen törd a fejed.
2011. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Nem volt nyitva a slicced véletlenül?
2011. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
lehet, hogy téged fognak elrabolni, mivel ők űrlények, és most jobban szemügyre vettek téged.
2011. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat kérnék.
2011. ápr. 29. 18:07
 7/33 anonim ***** válasza:
80%
Komoly választ... Honnan a fenébe tudnánk, hogy két lány, akiket nem ismerünk még mutatóba se, mit akarnak egy fiútól, akit éppen ugyanúgy ismerünk????
2011. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Esetleg kérdezzem meg tőlük?


Egyébként úgy értettem a kérdést, hogy "kb." miért csinálhatták ezt?

2011. ápr. 29. 18:42
 9/33 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló válaszát értékelem eddig a legjobban.
2011. ápr. 29. 18:43
 10/33 nebula válasza:
talán tetszel nekik...vagy egyik ismerősüknek :) esetleg hallottak rólad valamit...vagy csak szivatós kedvük volt...sok oka lehet :)
2011. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!