Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhattak tőlem?

Figyelt kérdés

Még néhány héttel ezelőtt, amikor az iskola portája mellett voltam, kb. 2-3 méterre tőlem megállt két, velem egyidős lány (évfolyamtársak), akikkel még soha sem léptem kapcsolatba, de gyakran látom őket. Szóval mozdulatlanul álltak, és "egy emberként" bámultak rám, majd később furcsán mosolyogtak is. Én is mozdulatlanul álltam. Zavarba hoztak, halványan én is elmosolyodtam, de úgy tettem, mintha nem is vettem volna észre őket, pl.: néztem ki az ablakon, stb. A portás mosolyogva ránézett az engem bámuló lányokra, szólt is hozzájuk, de nem reagáltak erre, hanem tovább néztek. (Gondoltam magamban, hogy ezek lefagytak :D) Eltelt vagy egy-két perc, csak utána mentek tovább.


Még így, később belegondolva is eléggé bizar, furcsa érzés... :)


18/F vagyok


2011. ápr. 29. 17:57
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Nem értelek. :)
2011. máj. 2. 16:49
 22/33 anonim ***** válasza:
En az ilyeneket altalaba megszolitom:D, ha szivatni akartak akkor meg ok egnek le. ennyi:D 16F
2011. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

16:46


Azt értem az alatt, hogy nem beszélek csúnyán, nem iszok, nem dohányzok, nem járok discoba, stb...

Leginkább a felnőtekkel vagyok egy hullámhoszon, de van néhány fiatal kivétel is.

2011. máj. 2. 16:57
 24/33 A kérdező kommentje:
*hullámhosszon
2011. máj. 2. 16:58
 25/33 anonim ***** válasza:

Ja, én is azt hittem hogy 'más' vagy, tehát hogy max az öreg portás lenne az aki megdobogtatja a szíved.

Ha nem igy van akkor tiéd amelyik nem vörös, a portástól meg elkérjük a kulcsokat egy röpke órára.

2011. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg.
2011. máj. 2. 17:02
 27/33 anonim ***** válasza:

jahogya portás fiuuu XDXD


amugy nem tre vagy aza srác aki azta kérdést irta hogy " kivagyok? már magam sem tudom" vagy vmi ilyesmi..? xd


amugy ha tell olyan vagy amiennek elmondtad magfad, el kell keseritenelek, de sztem nem bejöttél nekik, hanem inkább hallottak valamit.. : P

2011. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kell csupán azért melegnek hinni valakit, mert azt írja magáról, hogy "más".
2011. máj. 2. 17:12
 29/33 A kérdező kommentje:
Az a srác vagyok. :)
2011. máj. 2. 17:13
 30/33 A kérdező kommentje:
Egyébként hogy érted azt, hogy el kell keseríts?
2011. máj. 2. 17:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!