Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (könyörgöm valaki)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (könyörgöm valaki)

Figyelt kérdés

Állítólag egy helyes jóképű srác vagyok aki jól néz ki (állítólag) nem csak rokonok de idegen csajok is mondták

de egyszerűen nem tudok párt találni, ha megyek az utcán senki rám se néz, mintha valami leprás lennék

vagy rám néznek egy pillanatra és aztán elnéznek, de volt olyan is hogy szép lányok néztek hosszan, de akkor se értem ezt az egésszet... mintha levegő lennék, senkise mosolyog rám vagy mint a filmekbe hogy heló szia stb :D lányokról van szó természetesen... egyszerűen nem értem

kezdek kicsit depis lenni...


2011. ápr. 29. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel. A lányokhoz neked kell odamenned. És tenni értük.
2011. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért hazudnak nekem miért nem mondják meg hogy ronda vagyok? :(((
2011. ápr. 29. 19:00
 3/16 A kérdező kommentje:
és az hogy manapság a lányok mennek oda a fiúkhoz? mindenhonnan ezt hallom... nem mintha elvárnám
2011. ápr. 29. 19:01
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tutyimutyinak lenni.
2011. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem (lehet hogy csak szerintem) de ha valamit akarsz egy lánytól, hogy ne csak nézzen, akkor menj oda, a filmekben amit látsz hülyeség, olyan nincs valóságban,ha rávanb írva a homlokodra, hogy "NEKEM CENTI" és full jól nézel ki de csak nézel egy csajt, semmi nem lesz, mert megunja, és elfordul. szóval, ha valamit akarsz egy csajtól, menj oda beszélgess vele, oszt' lesz ammi lesz

(ha vannak boccs a helyesírási hibákért)

2011. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

előső vagyok, a centinél nemvolt numlock, és oda egy 25-öst szántam xd

szal akármilyen jó pasi is vagy ne csak nézz, cselekedj is!

2011. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Miért hazudnak nekem miért nem mondják meg hogy ronda vagyok? :((("


Mert van rá bizonyítékod, hogy ténylegesen így is gondolják?

2011. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

és az hogy manapság a lányok mennek oda a fiúkhoz? mindenhonnan ezt hallom... nem mintha elvárnám"


Azok a nők olyanok is. De ha neked ők kellenek, akkor csak várd őket, bár valószínű, hogy ők a divatmajmokra fognak bukni.

2011. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem kösd fel magad. Legyél emo-s akkor majd lesz csajod. Kérdés, hogy milyen. Aztán majd együtt öngyik lesztek.


Komolyan ennyi önbizalomhiányos rinyagépet még nem láttam. Naponta egy rakás ilyen kérdést tesznek fel a kis nyomik.

2011. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem tudom miért van ez,próbálkozok,akkor sincs semmi,meg ha nem próbálkozok,akkor sem történik,pedig szintén helyes pasinak mondanak.1,5 éve nem volt kapcsolatom csak zátonyra futott próbák.22f,ja és azért panaszkodok itt mert nincs túl sok haverom.
2011. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!