Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok?! Hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok?! Hogyan reagálnátok ha egy buliban kiakarnátok elégíteni orálisan egy srácot, de annak az átlagnál kisebb lenne?

Figyelt kérdés
Otthagynátok vagy nem.
2011. máj. 1. 01:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ma este veled történt, de kiröhögött vagy mi? amúgy ha felvan izgulva, akkor mind1 mekkora, ugyis raharap. De manapsag a disco szopas mar nem annyira divat:D
2011. máj. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező csak nem hoppon maradtál?
2011. máj. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem! 15 vagyok, ma nem is voltam buliba mivel versenyem volt és fél 12 körül értünk haza(este).Ezt csak kiváncsiságból tettem fel. Amúgy nekem 13.2cm-er hosszú és 4.4 cm vastag (kisnövéső vagyok).Tényleg csak kváncsiságból kérdeztem meg. Meg, hogy ha esetleg ez kicsi lenne valakinek.De én megvagyok elégedve vele. :)
2011. máj. 1. 01:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
eszembe nem jutna vkit lesz.opni egy buliban. Nem csak azért, mert első út a nemi betegségekhez, hanem mert nem vagyok ribanc
2011. máj. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Akkor felteszem máshogy a kérdést, mert így elég gáz :D


Mi lenne ha járnál egy sráccal és a eléső hónapban lefeküdnél vele.Hogy reagálnál ha az átlagnál kisebb lenne a szerszáma?

2011. máj. 1. 02:01
 6/14 anonim ***** válasza:

van egy clin eastwood film mikor a csaj kiröhögte a csávót a méret miatt széjjelvágta az arcát.


8 lóval fizettek érte.

2011. máj. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mekkora a mérete?
2011. máj. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
elnézést csak a kérdést olvastam el. ilyen korban ez átlagosnak számít.
2011. máj. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

1. diszkós szopás

ha jól néz ki a pasi nem foglalkoztatna hogy mekkora neki, örülnék hogy szophatom


2. párkapcsolat

nem érdekelne hogy mekkora, ha összejövök valakivel nem a faszmérete miatt teszem

2011. máj. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előző, ez komoly, amit az első pontban írtál? Hát én valahogy nem lennék képes arra, hgoy elmegyek szórakozni, aztán egy idegen pasi péniszét a számba vegyem. Hát miért jó az, most őszintén?
2011. máj. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!