Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti kit választanátok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kit választanátok: Egy, hűséges csúnya fiút, vagy egy jóképű, menő pasit, aki csak játszik a lányokkal és megbízhatatlan?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 11:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
79%
"Szép az mi érdek nélkül tetszik" (Ciceró) :))))
2009. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
97%
Ha csak egy kiseb kalandra vágyok ako a jóképű fiut de ha komolyra akor a hűségest:)
2009. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
A negyediknek üzenem, hogy akkor eddig rossz helyen keresett. És bizony, hogy nem vagyunk állatok és még véletlenül sem ösztönből, hanem érzelemből!
2009. márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg csak attól függ, hogy kötöttségekre vágysz-e. Ha a másodikat választod, akkor se hagyd, hogy kihasználjon mert ők képesek ilyenekre:D Én egyébként egyiket se választanám, úgyis jön majd a következő...;)
2009. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
65%
párválasztás igenis ösztönből működik!!!!Méghozzá a nő azt az embert választja meg társának aki mellett biztonságban érzi magát és az utódjai szempontjából is megfelelő......ezután +ez alapján alakulnak ki az érzelmek.Mivel ezek ösztönök tudat alatt működnek tehát ne mondja senki hogy én ezt még nem vettem észre.....ja és egyetemen tanítják!!!
2009. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
94%
Tuti, hogy az elsőt, mivel én mindig komoly kapcsolatra keresek partnert, nem vagyok híve a kalandoknak. Lehet, hogy hülye vagyok, de 19 éves létemre nekem a belső számít. Külsőn lehet változtatni, de aki tapló, az sajnos az esetek nagy többségében tapló is marad (tisztelet a kivételnek).
2009. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
76%
Egyiket sem! Keresnék olyat aki jól néz ki és tényleg bízhatok benne!
2009. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
66%

Én a másodikat választanám, jól érezném magam vele, és magamba bolondítanám :)

Azért írom ezt, mert nekem bejött a való életben is :)

5 éve vagyok egy egykor megbízhatatlan pasival, aki egész addigi életében csak játszott minden barátnőjével.

Mostanában az összeköltözést emlegeti :)

2009. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
63%
egyiket se:D
2009. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
62%

Hat ha szerelmes vagy, akkor tudnod kell kit szeretsz, es akkor nem allnal le gondolkozni, hogy melyiket is?! De ha nem szerelmes vagy(ami ugy tunik) a 2.at, hisz 1. az elso nem erdemli meg, hogy szerelem nelkul vele legyel, 2. neked is jobb egy kapcsolat, ha megvagy elegedve a paroddal, es ha nem vagy szerelmes mindegy melyiket valasztod...

De nem leszolni akartalak :)

Kivanok sok szerencset !

2009. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!