Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti kit választanátok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kit választanátok: Egy, hűséges csúnya fiút, vagy egy jóképű, menő pasit, aki csak játszik a lányokkal és megbízhatatlan?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 11:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%

Egyértelmű, hogy az elsőt!!!

Ha lány lennék!:)

2009. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
89%

Egyértelmű, hogy a legtöbb lány a másodikat választja. Persze a jóképü hanglerek általában össze-vissza hazudnak, beállítva magukat többek közt megbízhatónak. A csajok pedig őket választják szinte mindig.

Lehet lepontozni az igazságot...

2009. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem a szépség dönti el, kit szeretünk, hanem a szerelem dönti el, kit látunk szépnek...
2009. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

"Egyértelmű, hogy a legtöbb lány a másodikat választja. Persze a jóképü hanglerek általában össze-vissza hazudnak, beállítva magukat többek közt megbízhatónak. A csajok pedig őket választják szinte mindig.

Lehet lepontozni az igazságot..."


100%-ig igazat adok neked! De sajnos ez tényleg igaz..:|

2009. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
annyira aranyosak az ilyen kérdések... :) halálkomolyan :) gondolom, te az 1. csoportba tartozol, azért kérdezed... amikor kiírtad ezt a kérdést, azt gondoltad, a legtöbb lány majd a csúnyát választja és attól jobban érzed majd magad? :) hát... sajnálom.. én az elsőt választanám, de a "menő" reggeltőlestigpiacigivel csajok egyértelműen a másodikat. ha a "normális", átlagos csajok között keresgélsz, biztos találsz olyat, aki imádni fog téged. viszont a plázatyúkoktól ezt ne várd el... sok sikert :)
2009. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Duma, duma, duma....a csajok mindig a 2.-at választják, a többi süket szöveg. SOHA nem kezdenének az 1.-vel.

De nem baj, azért szeretem amikor megjátsza mindegyik a szende tiszta őszinte kislányt

2009. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményemmm...hogy azt választja akibe belebolondul....És tuti hogy belebolondul a második verziósba és elhiszi a lányok nagy része hogy megváltozhat...én is így vagyok most ezzel....
2009. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
88%
a csúnya az eléggé lehúzó szó és amúgy is a másodikat.
2010. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ez nagyon fogós kérdés. De ha megkedvelem a rondát majd szépnek látom nem? :) én így tapasztaltam :D de a hűtlen az átcsesz ugyhogy az 1. :)
2013. nov. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
De ha az első nem szépül meg attól hogy beleszeretek a 2.-hoz folyamodom :/ sorry :| nem minden a külső de azért valami. Nem?
2013. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!