Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 10 napja késik. Lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 10 napja késik. Lehetek terhes? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja a barátom megujjazott, de úgy, hogy rajta még akkor a gatya is rajta volt, meg minden. Utána felöltöztem, és orálisan elégítettem ki őt. Ő utána már nem is nyúlt a bugyimba, tehát szerintem kicsi az esélye hogy ettől terhes lehetnék. Csak eddig még sose késett ennyit. Van okom parázni? (Légyszi csak komolyan... nagyon félek :\) 18/L
2011. máj. 3. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

18 éves korodra tudnod kellene, hogy mitől esik teherbe az ember!

Ha bizonytalan vagy, vegyél egy tesztet. Ekkora késésnél már kimutatja a terhességet!

De szerintem erre nulla az esélyed!

2011. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is közösültetek akkor hogyan lehetnél terhes???

Lehet hogy egyszerűen csak kimaradt. Nekem is volt ilyen, de szerintem vagy vegyél egy tesztet vagy menj el orvoshoz, és ne innen várd a megnyugtató sorokat, mert mi sem tudhatunk mindent, sőt én nem tudhatok semmit.... :D

2011. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem volt köztünk más csak ennyi... ráadásul rajtam már akkor nadrág is volt mikor kielégítettem őt.. értitek :\

csak ennyit még sose késett! de lehet csak az idegességtől!.. remélem :(

2011. máj. 3. 09:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Jó végül is megértem a félelmedet...lehet hülyén hangzik, de én mindig attól paráztam amikor késett régebben, hogy nehogy megszálljon a szentlélek vagy ilyenek és nekem kelljen világra hozni az új messiást. :D :D :D :D :D

Az már orvosi eset tudom. Enyhe üldözési mániám van, szal ez már nem is meglepő.

2011. máj. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

az meg jó :D hát... arra még talán kisebb az esély mint a mostani gondomra... de régen még általánosban én is gondolkodtam ilyeneken...

de tudod mi a gáz? én még szűz vagyok, először csinált nekem ilyet... és már ettől terhes lennék? :SSSS

2011. máj. 3. 09:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Fejezd már be, mert nyakon váglak! Nem amiatt késik, mert terhes vagy, ebben biztos lehetsz. Stressz, bármilyen lappangó betegség, minden kutyafäszától késhet vagy akár ki is maradhat.
2011. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a messiásos


Nem lehetsz terhes ez nem lehet! De komolyan vegyél egy tesztet és akkor minden vili lesz. Komolyan.

2011. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. máj. 3. 09:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy terhes lehetsz. Szerintem felesleges tesztet venned, de ha megnyugtatja a lelkedet, akkor persze vedd meg. Ha ezzel a sráccal nem futó kalandod volt, hanem ez egy állandó kapcsolat, akkor érdemes megosztanod vele. De a lényeg, hogy nyugodj meg. 23/N
2011. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) ezek megnyugtató hírek :)
2011. máj. 3. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!