Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A szitu: beszélgettem összvissz kb. 30 percet egy olyan sráccal akivel eddig még soha nem találkoztam, majd mikor köszöntünk el, mondott egy sziát és hogy reméli találkozunk még, majd hajolt felém és adott arcra egy puszit. (Igaz én is hajoltam felé, tehát nem utasítottam el, de abban a pillanatban nem gondoltam arra, hogy ezt megbánnám.) Most pedig nem tudom, hogy jól tettem-e vagy sem. Szerintetek normális ez, ha ennyi idő után így köszön el? Amúgy szerintem talán többet is akarna tőlem, de én nem. Tudom hülye kérdés, csak kíváncsi vagyok, hogy ti mit csináltatok volna a helyemben? Normális válaszokat légyszi.
2011. máj. 3. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Végülis csak egy puszi volt, nem feküdtél le vele.
2011. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, de nem katasztrofa. Kérdés hogy te akarsz-e tőle bármit is?
2011. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
semmi baj ezzel... normális dolog... ne aggódj már ezért! :)
2011. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

15:07-nek:

a kérdésemben benne van, hogy én nem akarok tőle semmit

2011. máj. 3. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz tőle semmit, akkor fogd vissza a pusziszkodást,és valahogy tudasd vele, mert eléggé szar érzés mikor hiú reményt ad egy lány aztán hoppá...saját tapasztalat
2011. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó hozzászólónak:

Köszönöm a válaszodat. A puszit nem én kezdeményeztem. Eddig 1x taliztunk (ez volt a 30 perc beszélgetés). Nem tom, hogy lesz-e még több tali, de a részemről inkább nem.

2011. máj. 3. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!