Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg fertőzött vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fertőzött vagyok, vagy csak pénzt akarnak rajtam keresni?

Figyelt kérdés

nemrég voltam először nőgyógyásznál, akkor csinált egy rákszűrést. nemsokkal később felhívott h nagy valószínűséggel HPV vírust talált a méhszájamon. utána néztem, h szexuális úton terjed, azoknál akik váltogatják a partnerüket.

nos: 18 éves lány vagyok eddig egyetlen partnerem volt (a barátom, akivel másfél éve járok), csak óvszerrel szeretkeztünk és előttem neki sem volt szexuális kapcsolata. már így is ráköltöttem a vizsgálatokra 120000ret (oltás, szűrés miegymás), még nem tudom az eredményt.

nem lehet h csak azért mondták h fertőzött vagyok, h a pénzt kicsalják tőlem? ilyen előélettel hogy lehet elkapni egy ilyen vírust???


2009. márc. 8. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
nem utdom én a helyedben elmennék egy másik orvoshoz is
2009. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben kipróbálnék egy biorezonanciás állapotfelmérést!A gép (nelson) rögtön kiíná,ha van valami bajod!Rákos betegeket is gyógyítanak így, rajtam is sokat segített már!10 ezer körül van az állapotfelmérés,és az egész szervezetedet átvizsgálják!
2009. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én is javaslok másik orvost, de neki ne mondj semmit a korábbi vizsgálatokról, de a nemi előéletedről se! bízd rá teljesen a véleményt!

ha kell, privátban tudok mondani egy megbízható nevet!

2009. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

már tényleg nem tudom mit csináljak :S:S

még 2 hét az eredményig, de anya azt mondta már nem tud több pénzt elővarázsolni sehonnan így is nagyon megterhelő voltak az eddigi költségek. a barátom nagyon rendes, kitart velem, de tudom h neki is hiányzik a szex, ráadásul félek h ezután már nem is fog szexinek tartani, a családban is egyre több ember tudja meg, totál megbélyegezve érzem magam ( ráadásul sokan vannak a "rosszallók" akik azt feltételezik, biztos mással is összefeküdtem), alig alszom pár órákat az egyetemen se tudok figyelni és folyton bőgök... :(:(:(

2009. márc. 8. 22:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak ez utóbbi hozzászólásodra tudok reagálni:


Ne csüggedj. Barátod lesz, aki teljes mértékig kitart melletted. És ezután is ugyanolyan szexinek fog tartani, mint korábban. Sőt, mikor végre megint lefeküdhettek, akkor leszel neki a leginkább vonzó. Nehéz időszakban vagy, ezt ő is tudja. Biztosan próbál a kedvedben járni, nyugtatgatni. Fogadd el tőle ezt, és könyítsd meg a dolgát, hogy láttatod, hogy ez jól esik neked, és szereted. Meg is erösítheti ez a dolog a kapcsolatotokat.


A kívülállók: lehet, hogy most mindenki veled foglalkozik, kibeszélnek, de ne törődj velük. Ők is átestek már mindenféle dolgokon, és ezért valamilyen szinten örülnek, hogy nem ők csak a szerencsétlenek. Ha téged egy kicsit még rosszabbul állítanak be, még jobbnak tűnnek. De ez a látszat csak addig maradhat fenn, amíg a kezelésekre jársz, 1-2 hónap múlva emlékezni sem fognak rá.


Kitartás!

2009. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A HPV vírus csak akkor okoz gondot, ha elváltozást okoz a méhszájon. Ha csak egyszerűen benned van a vírus, akkor azt az immunendszer legyőzi, nekem egy orvos erre azt mondta, hogy olyan, mint az influenza vírus, majd mindenkiben benne van, de nem feltétlenül okoz megbetegedést. Ha a rákszűrésed eredménye jó (P2), akkor nagy baj nem lehet. Egyébként az sem igaz, hogy csak a szexuálisan kicsapongók kaphatják el, ez a vírus már a tizenéves lányok nagy részében is megtalálható. Szerintem keress fel egy másik orvost, hogy tisztázzátok a helyzetet.
2009. márc. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az orvosnak abból semmi pénze nem lesz. Próbálj meg egy másik dokit is és ha az is azt mondja, h gáz van, akkor gáz van.
2009. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 22 éves és nálam is kimuttatták a HPV-t. Az én dokim nem mondott semmit, nem magyarázta el hogy mi van, ezért én most megyek egy másik dokihoz holnap, majd kiderül ö mit mondd. Amugy annyit tudok hogy nekem is elváltozásom van de azt is csak a papirrol mert a doki baszott el mondani bármit is....SZTK mit vár az ember tölük.Kérdeztem hogy most akkor ez mit jelent és erre adott egy A/4-es lapot hogy olvassam el. Tök jó fej volt. Imádom az ilyen nem törődöm embereket.

Én is nagyon meg vagyok, és voltam is ijedve. De nyugi mert ha idegeskedsz nem lesz se rosszabb se pedig jobb. A barátod nem fog se megundorodni se semmi mást gondolni, tenni, ha szeret. Az én párommal 2 éve vagyunk együtt és teljesen jól fogadta az egészet sőt jobban oda van meg vissza. A családodnak meg szépen magyarázd el hogy nem csak nemi úton lehet elkapni hanem minden ember szervezetébe jelen lehet és csak valami tényező kell hogy előjöjjön. Ne érezd úgy magad mint aki megvan bélyegezve. Hiszen bárki lehet beteg, erről nem te tehetsz. Nálunk is felmerült a pénz kérdés, nem akartam magán dokihoz menni mert pénz meg minden. És az én családom azt mondta megoldjuk bármi áron csak derüljön ki végre hogy mi van ténylegesen. És igen igazuk van mert az egészség mindennél többet ér. Ha úgy érzed szeretnél velem beszélgetni akkor írj privit bátran.

Kitartás!

2009. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyanígy jártam mint te. A legelső rákszűrési eredményem HPV fertőzést mutatott ki. Pedig akkor, és most is egyetlen kapcsolatom volt és neki is én voltam az első. Egy Isoprinosin nevű gyógyszert írt fel az orvos, és úgy emlékszem a páromnak is kellett szedni vmit, de ebben nem vagyok biztos. A következő eredményem már jó lett, de három havonta járnom kellett kontrollra. Azóta ahányszor megyek szűrésre ideges vagyok. Kitartás szorítok neked, én is hamarosan megyek ellenőrzésre.
2009. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!