Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez mit jelent nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez mit jelent nálatok?

Figyelt kérdés
Van egy lány az egyetemen, akit csak látásból ismerek, általában rám szokott nézni, ha szembe jön, de egyszer úgy rám mosolygott, hogy nem nagyon lehetett félreérteni. Illetve lehet, hogy mégis: lányok szoktatok csak kedvességből is mosolyogni, vagy ez azért mindig jelent valamit?
2011. máj. 3. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányszor akarod ezt a krédést még feltenni?
2011. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha nem egy teszetosza balfék szerepét játszanád és esetleg elhívnád találkozni? =)
2011. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kellesz neki, csak úgy mosolyognii nem szoktunk más srácok pofájába..:D hívd el randiznii..:D
2011. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nemlehet, hogy mittomén, előtte beszélgetett valakivel és most eszébe jutott vmi kellemes dolog és egyet elmosolyodott, vagy csak simán ilyen mosolygós tipus? Sajna nekem is mindig ilyenek jutnak eszembe ha tetszik egy lány ránézek és ő pont rám mosolyog :-S
2011. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd el nyugodtan egy randira,beszélgess vele,mert biztos nem véletlenül mosolygott. Én nem szoktam csak úgy rámosolyogni egy srácra,mert úgy gondolom,tuti hülyének néz,vagy azt hiszi,akarok tőle valamit. Szóval ő akar is valamit...
2011. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát szoktak kedvességből mosolyogni de ha nem néz azonnal másová akkor az már jelent valamit
2011. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!