Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz nekem egyáltalán valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nekem egyáltalán valaha is kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Itt állok 17 évesen,és még soha nem volt senkim se!Tudom hogy nem vagyok lekésve semmiről,de eléggé rossz érzés,amikor körülötted mindenkinek van párja,minden szerelmes,te meg nem.Sajnos annyira szerencsétlen vagyok a szerelemben is,mint minden másban persze....akinek tetszem,nekem ők nem tetszenek,és ugyanez vicaverza.Lassan kezdek nagyon elkeseredni,főleg most hogy minden vágyam az lenne hogy szerelmes legyek,és ne csak egyoldalú legyen ez az érzés.Pillanatnyilag is van olyan aki tetszik,húhúh,de még mennyire...:)csak egy baj van,hogy egy helyben toporgunk már hosszú ideje,és ez megőrjít.

17/L


2011. máj. 5. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Lépj fel határozottan :D Aztán, hogy szerelmes mikor leszel azt majd úgy is megérzed, nem kell elkapkodni. Ráérünk még :D


18/F

2011. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerelmet nem lehet erőltetni. Határozottság, jól mondja az első és kitartás. Sose késő, de ne fektesd minden energiádat bele mert akkor tényleg beleőrülsz és még úgyse fog menni. Járj nyitott szemmel. :)
2011. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)csak az a baj,hogy nem vagyok túlságosan határozott,magabiztos pedig végképp nem,de igyekszem.
2011. máj. 5. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Várjuk az 52%-os ajánlatátXD Az majd felajánlja neked is a szüzesség elvételét.
2011. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

".akinek tetszem,nekem ők nem tetszenek,és ugyanez vicaverza" - Fullos pasi kell kivasalt hajjal ármáni pólóba csillám felirattal?

Ha tetszel valakinek legalább próbáld megismerni, lehet megtetszik valamelyikük személyisége, vagy akármi temeg csak szimplán lepasszolod hogy nem jön be? Ha a jóképű haverjának elmondja ne csodálkozz, hogy az meg nemfog veled szóba se állni... Legyen logikád

2011. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hat neked legalabb van olyan akinek tetszel. Igy megse ugyanaz mintha mindenki elutasit, mint engem annakidejen... 25 evesen lett eloszor baratnom.

Szoval fel a fejjel, kicsit add talan lejjebb az igenyeket, de ha van akinek kellenel akkor nincs veled gond!

27F

2011. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan válogatós, állj szóba a kevésbé jóképű fiúkkal is!
2011. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok válogatós,és mindenkivel szóba állok,aki nem is tetszik elsőre.De hiába kedves,aranyos,ha nem vonzódom hozzá,akkor veszett fejsze....

Nem a fullos pasik tetszenek kivasalt hajjal ármáni pólóba csillám felirattal,sőt!:DMessze kerülöm az ilyen típust,egyszerűen kiráz tőlük a hideg.Előbb leállnék inkább egy úgymond könyvmoly sráccal,mintsem egy ilyesfajtával.Igazándiból az a lényeg,hogy legyen benne vmi plusz,ami igazán meg fog(és itt nem a pénztárcára gondolok)

2011. máj. 6. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!