Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz-e valaha komoly kapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz-e valaha komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy 18 éves srác vagyok és most végeztem a gimit és reményeim szerint egyetemen folytatom majd tanulmányaimat!

Nem vagyok az a tipikus kocka (stréber, vézna testalkatú, társaságkerülő)...sőt nem vetem meg a sportolást sem és nincsenek önbecsülési problémáim sem...

Szeretek emberek között lenni ,de eddig csak egy futó kalandom volt és semmilyen tartósabb kapcsolatot nem létesítettem semmilyen lánnyal....attól tartok hogy bennem van a hiba mert a haverjaimmal jól elvagyok, de a lányok terén nehezen nyílok meg...

Ne értsetek félre..nincsenek csajozási problémáim..de nekem hosszú távra egyszerűen nem megy egy kapcsolat sem..

Ez ellen mit tudok tenni? Vagy maradjak a futó kalandoknál és majd kialakul a dolog?

Segítsetek!! lányok és fiúk válaszát is várom


2009. júl. 2. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Senki nem kezdi rögtön éves kapcsolatokkal.

Na jó az esetek 90%-ban nem kezdik éves kapcsolatokkal az életüket.

Nincs veled semmi gond. Itt lesz az egyetem, még felszabadultabb lehetsz, légy önmagad.

Merj ismerkedni, ne zárkózz be.

Egyébként meg igazad van, majd kialakul. Ha megtalálod a nagy Ő-t, akkor már nem lesz ez gond.

Addig is fel a fejjel, összejön a dolog.

20/L

2009. júl. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18 évet vártam az első barátnőmre, elötte szinte nőhöz se értem. 9 hónapja vagyunk együtt, és mondhatom, megérte várni! Csak a megfelő nő kell!
2009. júl. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nyugi!!

3 bátyám van, és a legidősebb és a legfiatalabb igazi kedvenc a csajoknál...a középső bátyám viszont olyan volt, mint te!

most 21 éves, és ez az első komoly kapcsolata, ami 1,5 éve tart, és azelőtt csak 1-2 éjszalás lányok voltak...

miutén egyetemre ment, minden megoldódott, most szörnyen szerelmes, és nagyon boldog! :)

szóval ne parázz, van még időd, nem hajt a tatár :)

ha megtalálod a nagy Ő-t már nem fogsz ezzel foglalkozni! :D

sok szerencsét!

2009. júl. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Én is remélem elhihetitek, hogy ez a dolog megoldódjon mert már nagyon szeretnék kötődni valakihez úgy.....

És még itt az egyetem is:D

Köszi

2009. júl. 2. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!