Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megígértem egy pasinak bent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megígértem egy pasinak bent találkozunk a városban este és ma a barátnőm meg lemondta az estét, most mit tegyek? Egyedül nem megyek be.

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csak szóljál, veled megyek!


Pedro

2011. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem: miért viszed a barátnődet a randira???
2011. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy barátnőd van? Szólj egy másiknak!:)
2011. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert fél egyedül menni, hiszen sok a pszihopata...
2011. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nektek ilyen nehéz a felfogásotok?

az a baja, hogy találkozni akar egy pasival, de a barátnője lemondott valamit, hogy a kérdezővel tudjon lenni.

2011. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez az egy barátnőmmel mentünk volna bulizni.mert csak ő ért rá de lemondta.A pasinak meg megigértem h bent találkozunk a buliban!NEm fogok bemenni egyedül mert az gáz ha betoppanok.
2011. máj. 6. 09:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Beszéljetek meg másik randit.
2011. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem,hogy mi a kérdésed lényege,ha egyszer nem mész sehová...:)
2011. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a kérdésem mit tegyek?Irjak neki?Vagy beszéljek meg vele egy másik randit?Vagy mit?
2011. máj. 6. 09:37
 10/12 anonim ***** válasza:

hát ezek olyan dolgok, hogy lehet potolni. akar bulizni meg, vagy akar randizni, jovo heten is el tudsz menni ezekre. Szoval mindegy mit valasztasz, valakibol mar ugyis szalonna lesz :)

Vagy valassz engem, szivesen kommunikalok veled este :P

2011. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!