Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csajok (13-14 évesek) nem hajlandóakk fiúkkal dumálni, elmenni valahová?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy kettesben elmenni valahová de még társaságban sem pl egy vegyes csapatban ahol fiuk és lányok is vannak, ők csak csajokkal mennek mindem hová. mikor lesz ezeknek bartjuk/pasijuk? megkérdeztem az egyik csajt erre azt mondta: egy ilyen korú csajnak nem az a dolga, hogy pasizzon hanem hogy tanuljon. elöszzör is a 2 nem zárja ki egymást a másik nem azt mondtam pasizzon be cska hogy dumálhatna fiúkkal meg semmi nincs ha egy vegyes társasággal elmegy valahová. és ezek a csajok a fiúkat elkönyvelik hülye bunkóknak. és csodálkoznak hoyg nem barátkoznak velükpedig esélyt se adnak nekik. nem mondom, hogy minden srác, de vannak akikkel nagyon jókat lehet hüylülni néha jobbakat is mint csajokkal (hogy értsétek miért hoztam fel: az egyik csaj nemhallgat olyan zenét amit férfiak/fiúk énekelnek és csak anemük miatt lehet az akármien zene) ez szerintetek normális?

bocsi lehet kicsit hosszan fejtettem ki és nem is ebbe a kategóriába tartozik


2011. máj. 7. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

ebbe a korkategóriába tartozom és semmi bajom nincs a fiúkkal, nem könyvelem el őket bunkónak, nem "félek" elmenni velük valahová, beszélek is velük és olyan zenét is hallgatok

lehet, hogy velem lenne a baj?

2011. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért lenne veled baj? nem értem
2011. máj. 7. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:

hát akkor ne azokkal a csajokkal foglalkozz! nem minden lány ilyen...


de amugy ha nem bírod őket ezek miatt, akkor miért akarsz velük mégis barátkozni?

2011. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én csaj vagyok! és nem akarok velük barátkozni csak nem tudom őket megérten! am több srác haverom van mint csaj ;) :D
2011. máj. 7. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!