Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy magabiztos fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy magabiztos fiú?

Figyelt kérdés
a lányok mindig mondják hogy magabiztos fiú kell nekik mit értenek azalatt hogy magabiztos? miben legyen az?
2011. máj. 7. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ők maguk se tudják.
2011. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

van kiállásod, tartásod.. nem görnyedten állsz, nem lefele nézel, hozzászólsz a dolgokhoz, nem csendben szólalgatsz meg.... ha kell odaszólsz másoknak, vállalod azt, amilyen vagy..

nehéz leírni.... nem is lehet igazán...

2011. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy magabiztos ember nem kérdezi meg, hogy milyen az. :)
2011. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez igaz, de ő nem azért kérdezte, mert magabiztos. Nyilván éppen azért tette fel ezt a kérdést, mert az akar lenni. Én például nem vagyok magabiztos srác, sajnos akad néhány önértékelési problémám. Pedig minden gond nélkül az lehetnék én is. Nem kell hozzá más, "csak" elfogadni saját magad, és tisztában lenni a képességeiddel, akár negatív, akár pozitív dolgokról van szó.

A legjobbakat!

2011. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tud dönteni dolgokban, és nem csak ül és várja, hogy történjenek azok vele. Nem azért Nagyjából ennyi.
2011. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 markusz aurélius válasza:
jó meleg !
2011. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!