Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Megrémültök egy határozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megrémültök egy határozott, magabiztos lánytól/nőtől?

Figyelt kérdés
Inkább nem is foglalkoztok az okos, magabiztos, határozott, talpraesett lányokkal? Jobban bejönnek a törékeny, gyengécske, csöndes lányok, akiket lehet védelmezni?
2011. ápr. 9. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 almighty77 ***** válasza:

én szeretem az ilyen beállitottságú nőket, de ne akarja hordani a gatyát:)


34F

2011. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
A férfiak? Borzasztóan megijednek. Nem tudnak olyan nővel lenni, aki okos, határozott. Inkább választják az "egyszerűbb" nőket. Ezért aki okos 2 dolgot tehet, vagy eljátsza a butábbat, vagy egyedül marad.
2011. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát sajnos rossz hírem van, mert nekem is a törékeny, gyengécske jön be:( Nem bántásként, de ez van. Ha megkérdezem bunkó pasi vagy rendes pasi? Hát én így vagyok ezzel:/ Nekem a csöndesebb kell, de nem néma.
2011. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a vezér egyéniségű nőket, Irritálnak. 22F
2011. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök ha egy lány magabiztos, határozott és van önálló elképzelése. Egészen addig amíg nem kezd el meggyőzni arról, hogy mennyi mindent kellene változtatnom az életvitelemen.
2011. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mivel én elég félénk vagyok, nekem egy ilyen lány kéne. 24f
2011. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez a határozott, magabiztos álarc igen gyorsan a porba hullik a legtöbb nőnél. Nem ijedek meg tőle, de nem is vonz, felesleges ripacskodásnak érzem.


26/F

2011. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bár azért remélem, nem maradok mégsem egyedül csak azért, mert egy határozott lány vagyok és ezáltal meg sem akarnak ismerni, hogy milyen érzelmes is vagyok..:S
2011. ápr. 9. 15:28
 10/18 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez a helyzet.Határozott vagyok,magabiztos,van önálló véleményem,viszont olyan férfit keresek,aki ugyanilyen határozott,magabiztos,férfias,rácsap az asztalra ha kell,kiáll a véleményéért,csak ugye sajnos két dudás ritkán fér meg egy csárdában :( :D
2011. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!