Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "kell" vakon szerelmesn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "kell" vakon szerelmesnek lenni? Ugy "kell" szeretni, hogy nem latod a masik hibait?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem, mert en igy nem tudok. Engem nem borit el semmifele kod, at is gondolom a masikban azokat a dolgokat amik esetleg engem zavarnak, vagy hibanak tartok, DE ha szeretem elfogadom azzal egyutt. Vagyis elfogadnam, ha ismernem ezt az erzest, mert ugy hiszem szerelmes meg nem voltam. Nem tudom, hogyan kell szerelmesnek lenni, ezt senki nem tanitotta meg es tudom, hogy ezt nem is kell tanitani, csak nem egeszen tudom mit kene ereznem. Volt, hogy egesz nap o jart a fejemben es terveztem vele magamban, de megse tartom ezt szerelemnek.
2011. máj. 9. 19:04
 1/1 napietus ***** válasza:
100%

Te gondolkodsz jól. nekünk jegyesoktatáson mondta az atya, hogy írjuk össze magunknak a másik 10 rossz tulajdonságát vagy idegesítő szokását (ennyi minden embernek van). ha nem tudsz ennyit felsorolni, nem ismered. ha ennek ellenére is vele képzeled el a jövőt, akkor érdemes belevágni a házasságba, mert az egy stabil kapcsolatnak tűnik.


29/N

2011. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!