Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakit szeretni, és másba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakit szeretni, és másba szerelmesnek lenni?!

Figyelt kérdés

Nagyon fura helyzet ez most.

A barátommal 2 hete járunk , de már előtte is nagyon jól elvoltunk , és nagyon nagyon szeretem .Soha senkiért nem hagynám ott , de a volt barátomba vagyok szerelmes , ez hülyén hangzik tudom .

Soha senki iránt nem fogok úgy érezni mint e volt barátom iránt .

Létezik , az , hogy valakit szeretni és valaki másba szerelmesnek lenni ?


2009. okt. 21. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Ékezet előtt nem nyomj spacet.


2 hét bakfity. Hülyen hagzik. Minek jártok, ha mást szeretsz? A pénzéért? Heccből? Az állatias szexért?

2009. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban fura helyzet,de jogos a kérdés,miért jársz vele?Ő a búfelejtő? S tudja a volt barátod,hogy még mindíg szerelmes vsgy belé? És a jelenlegi tud a volt barátról?
2009. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jártam én is. Volt egy nagy szerelmem, akivel 12-15 éves koromig jártam. A szakítást nagyon nehezen vészeltem át, akkor is pont úgy szerettem, mint az elején.Miután kihevertem őt, lett egy másik barátom, vele 7 hónapot voltam együtt, de sosem tudtam úgy szeretni, ahogy kellett volna.Utána volt még néhány 2-3 hetes kapcsolatom .Aztán összejöttem egy másik fiúval, akivel már 1 éve együtt vagyunk, és nagyon szerelmes vagyok belé. Az egészben az a pláne, hogy rettentő boldog vagyok, de mindennap gondolok az első szerelmemre és még mindig érzem az illatát, hallom a hangját. És így 2 év után is tudnék sírni ha rá gondolok, mert valaha nagyon sokat jelentett nekem.

Bocsánat, hogy nagyon hosszú lett, de olyan jó érzés leírni, hogy mit érzek :)

2009. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!