Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tegnap rányitottam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tegnap rányitottam.

Figyelt kérdés
Tegnap rányitottam a 17 éves lányomra, hogy a pezsgösüveget nyomja fel magának. Ez nem az első eset volt, multkor hajlakkos, spey-s és testápolós flakont találtam az ágyában, és mindegyikek ragadós cucc volt, gondolom hogy azokat is felnyomta magának.. nagyon kellemetlen helyzet volt, azóta kerül. Mit csináljak? szerintetek ez normális hogy a fiatalok ilyet csinálnak? Ti már hallottatok hasonlóról? Segitségeteket várom
2011. máj. 10. 01:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Máskor kopogj ha be akarsz menni hozzá! Most ne szólj neki semmit!
2011. máj. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
sztem normalis. legkozelebb kopogj.
2011. máj. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
normális, lehetett volna rosszabb is! először is kopogj! vegyél neki egy vibrátort és magyarázd el neki, hogy ez teljesen normális dolog, mindenki ezt csinálja. valamint hogy az üvegek flakon tele vannak baktériummal és társaival...
2011. máj. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Beszélj vele őszintén, esetleg lepd meg egy vibrátorral.

Mond meg neki, hogy mindenki szokta ezt csinálni.

Nagyon fontos, hogy megbízzon benned, mert később lehet, akkor se mer majd szólni, ha bajban van.

2011. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem ez 1 naaagynagy fake. :D eddig ez senkinek nem jutott eszébee?! :O :DDD
2011. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!