Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most, mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. kb 1 hete ismeretlenül rámírt egy pasi, hogy van rólam egy képe, amin szét rakott lábbal fekszek egy ágyon. átküldte, és ledöbbentem. a lány tényleg teljesen úgy néz ki mint én, de nem én vagyok! annyira hasonlít hogy még én is lefagytam egy percre hogy ez mi. szóval mindenki elhinné hogy én vagyok. nem photoshop, mert olyan szögből és olyan arckifejezéssel nincs rólam kép sehol. azt mondja hogy egy torrent oldalon találta egy pakkban. megfenyegetett hogy le kell szopnom, máskülönben beküldi a napiszarra. már komolyan azon gondolkozok hogy tényleg leszopom:S
2011. okt. 26. 12:38
 1/9 Antimod ***** válasza:
Hú de szar ügy. Gondolom gyűjti a képeket, és ráirogat a hasonlóan kinéző lányokra. Elmentetted az üzenetét? Úgy feljelenteném, mint a sicc. (Ilyen szempontból kár, hogy nem vagy már 'kiskorú', akkor durvábban kezelnék az ügyet, de gondolom ezt is mérlegelte a r0hadék.)
2011. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem hoyg facebook levélből kiderülne hogy ki ő:S megmondta hogy kamu a regisztrációja
2011. okt. 26. 12:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Szépen fogod és elküldöd a képet TE a Napiszarnak, és leírod azt, amit nekünk. Továbbá megkéred őket, hogyha esetleg más is elküldené, akkor ne rakják ki. Szerintem vannak annyira normálisak, hogy megértsék a problémádat.
2011. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy annyira normálisak a napiszarnál.. kiraknának hogy a k*rva kapálózik hogy ne kerüljön fel a képe
2011. okt. 26. 12:49
 5/9 anonim ***** válasza:
A zsaroló levelét is elküldhetnéd nekik....
2011. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem javaslom, hogy leszopd. Ha megteszed, legközelebb dugnod is kell vele. Gyakorlatilag a végtelenségig zsarolni fog és úgy használ a szexuális vágyai kiélésére, mint egy tárgyat.
2011. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Antimod ***** válasza:
Ámerikában az ilyen úgy működik, hogy megbeszéli vele a lány a talit, odamegy hozzá, és amikor elmondja a pasi neki, mit is szeretne azért, hogy ne tegye ki a képet, szépen ráront a rendőrség és bilincsbe veri. Magyarországon nem tudom, működne-e így a dolog, valószínűleg nem.
2011. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

12:50 vagyok.


A napiszarban valóban ne bízz, mert a főoldalon végzed, de még a könyörgő leveled is. :/

Viszont az a gyökér sem küldi el nekik egykönnyen, hiszen egy torrenten nevelkedett kocka, aki így próbálja az első szexuális élményét megszerezni. Tehát nem mond le könnyen az ütőkártyájáról. Írtam neked mailt, szívesen segítek.

33/F

2011. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na öt perc után a Napiszaron nekem is az a véleményem, hogy az ötletem hülyeség. Szóval tényleg ne küld el! Én csak hallomásból ismertem az oldalt, és azt hittem, hogy igényesebb.
2011. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!