Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogy vagytok ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Mit szóltok ahhoz, ha egy lány szerelmet vall és ő kezdeményez?

Ti ezt tudjátok értékelni? Vagy inkább "Vadászni" szerettek és küzdeni, míg összejöttök a lánnyal?

Kérlek komolyan válaszoljatok és kort és nemet is, ha kérhetem.

Köszönök minden választ előre is!

L/19


2011. máj. 10. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én személy szerint vadászni szeretek, de jó látni amikor a lány benne van a játékban úgymond, tehát tudom, hogy kellek neki, mégis úgy tesz mintha még győzködnöm kéne. Ez a játék része és csak jobban felcsigáz.
2011. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ja, 30/F
2011. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nein 22/F
2011. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a magabiztosak vadászni szeretnek, a félénkebbek szeretik ha a lány kezdeményez.. szerintem
2011. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Velem már mindkét forma előfordult. Én nem érzek nagy különbséget. Mindkettőnek megvan a maga bája.



23/F

2011. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj :D. Főleg ha nem kezdeményező típus a fiú ;). xx/F
2011. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
akkor nem múlik el a láng, ha a lány kezdeményez vagy szerelmet vall?
2011. máj. 10. 18:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Milyen láng? Te biztos hogy 19 éves vagy?
2011. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

igen biztos. csak még nem volt párkapcsolatok. és mostanában kezdett jobban belépni az életembe ez a kapcsolat téma, mert most érzem itt az idejét. és sok embert kérdezek erről. és sokan állítják, hogy egy lány sosem kezdeményezhet, sosem teheti meg az első lépést, sosem vallhatja be vonzalmát egy fiú iránt, mert, ha bármelyiket megteszi, akkor a fiú nem fog iránta érdeklődni.

és szerintem ez egy nagy marhaság, de nem tudom 100%-osan, ezért kérdezem.

2011. máj. 10. 18:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Jól gondoltad ez baromság, nyugodtan kezdeményezhetsz, de nem egyből azzal kell kezdeni hogy szerelmet vallasz csak szépen finoman.
2011. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!