Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
15éves vagyok (lány). 1 éve vagyunk együtt a barátommal, ő idősebb nálam(19éves). Jól megvagyunk de a barátainak nem mutat be. Persze elég valószínű hogy azért mert sokkal fiatalabb vagyok nála. Már az elején elmondta hogy ne verjük nagy dobra a dolgot(de azóta mégiscsak eltelt egy év). Ez így is lett, bár engem nem zavar hogy a barátai nem tudnak rólam, őszintén szólva én nem akarom megismerni a haverjait. Úgy gondolom hogy az az ő külön kis társasága a magánéletének része akik előtt úgy viselkedik ahogy szeretne. Neki is legyen meg a külön baráti köre és nekem is, nem szeretnék egyfolytában rajta lógni... De felmerült bennem a kérdés, valójában már egy jó ideje lappang bennem hogy vajon ezt azért teszi mert szégyell esetleg vagy csupán a kor miatt. Még Facebookra sem tehetjük ki hogy kapcsolatban vagyunk vagy simán hogy kapcsolatban van. Ez sem olyan fontos számomra nem érdekel a Facebook csak maga az hogy vajon miért csinálja. Azt nem hinném hogy szégyellnie kéne olyan szinten hogy mondjuk nem vagyok elég szép mert nem akarok nagyképű lenni de mindig is pozitív visszajelzést kaptam a külsőmet és a belsőmet is egyaránt érintve. Nem vagyok buta eltudok én beszélgetni bárkivel bár tény hogy kicsit félénk vagyok ha új emberekkel kell lennem. Volt már szintén idősebb barátom úgy hogy körülbelül ugyanekkora korkülönbség volt köztünk de ott nem volt ez hogy titkolt, sőt inkább büszkén felvállalt, igaz a haverjai előtt azért játszotta a "kemény fiút" és nyilván nemvolt olyan kis érzelgős. Szeretném kikérni a véleményeteket és az lenne még a kérdésem hogy ti járnátok-e 15 éves lánnyal. Persze nyilván itt a 19 év körülieket kérdezem. Azokat a válaszokat pedig hogy "na megint egy h***e k***a attól érzi biztos jobbnak magát ha idősebb fiúval jár" nem kérek köszönöm mert itt nem erről van szó én eddig akárhány fiúm volt vagy akárki megtetszett/kinéztem/kiszemeltem magamnak mind jóval idősebb volt és ez nem direkt van így. A válaszokat előre is köszönöm:)
2011. szept. 1. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csak szimplán kellemetlen neki, hogy vele egy korút nem tud felszedni.
2011. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
na megint egy h***e k***a attól érzi biztos jobbnak magát ha idősebb fiúval jár
2011. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1. Ez a fiu nem érdemel meg téged, mert szégyel valami miatt (pl a korod miatt de lehet más is)

2. Elképesztö bunkók a haverjai és jobb lenne ha nem is haverkodna velük.

3. Fél, hogy lenyul valamelyik. Nem bizik se a kapcsolatotokba se benned, se a haverjaiban (pl ilyen megtörtént a tarsasagban)

4. Valami kellemetlen pletyka terjed róla amit nem akar, hogy a füledbe.

5. A társaságban van egy másik nöje

6. Egy fiuja van a tarsaságban

7. stb.


Beszéljetek a dologról!

2011. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én 16/F vagyok, és több oka lenne, ha nem mutatnám be a haverjaimat a nálam sokkal fiatalabb barátnőmnek. Az szerelem, és a baráti kör két külön történet, amit összekeverni balesetveszélyes. Egy ember teljesen máshogy viselkedik a barátai közt, mint a szerelmével. Ennek okán nem szerencsés a barátaidnak mutatott képet a barátnődnek megmutatni, mert az (egy másik nem képviselője gyanánt) nem tetszene neki.
2011. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Láttam már hasonló esetet. A fiú tart attól, hogy pedofilnak nevezik a barátai, sajnos okkal. elég nagy szégyen neki, hogy egy saját korabeli csajt nem tud meghóditani. Valószinűleg a kapcsolatotok sosem lesz igazán komoly, mert a srác szégyell téged a korod miatt. ebből konfliktusok lesznek, később szakítás. nincs együtt jövőtök
2011. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem dobott még eddig??
2011. szept. 1. 19:58
 7/16 anonim ***** válasza:

Lattam egyszer egy francia filmet. Egy nagyon csendes lány és egy nagyon (top) értelmes fiuról. A lány nem igazán volt "szellemi" partner a társaságban. Akkor föleg, amikor a tojásfejü haverok összejöttek "fontos" és "intellektuális" dolgokról beszélni. Ami amugy tökéletesen fölösleges szájtépés volt olyan dolgokról amikbe amugyse szólhattakl bele.


A lány ilyenkor bölcsen vacsorát készitett vagy vasalt.


"Boldogok akik a kis dolgokat komolyan tudjak venni és a nagydolgokat félvállról, mert nyugodt lesz életük"


Nagyon szerethetö egy angyalka volt a lány. En ott filmnézés közben beleszerettem.


Persze a fiu dobta, mert nem volt "partner" számára a "vilagmegválto eszmék" megtárgyalásakor.


A lány összeroppant és pszihiátriára került. A lánynak ö volt a nagy ö. A fiunak meg csak egy kis szorakozás. Vagy a fenet tudja. De az "világmegválto gondolatok" hazikiadásu, vacsoraasztal melletti kitárgyalása haveri körben fontosabb volt neki.


A fiu egyszer meglátogatta a lányt a kórházban ahol idegösszeroppanással kezelték. A film ott fejezödik be, hogy a srác zokog az autoban!


Összetörte az igazi értéket pár hülye "vilagmebválto" haveri gondolatért.

2011. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"De akkor miért nem dobott még eddig??"


Mert szeret! Csak tul sok a sallang a haveri körben.


Nézd meg a Grease cimü filmet. Ott is ilyen gyökérként viselkedik John Travolta Olivia Newton Johnssal.

2011. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Elmondanád a film címét?
2011. szept. 1. 20:04
 10/16 anonim ***** válasza:
azért nem dobott mert inkább veled van, mint egyedül. ha csak ilyen fiatal csajoknál van sikere, gondolhatod hogy százszor is meggondolja hogy kidobjon, mert egy korabelit úgysem tud felszedni. vesztesnek született
2011. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!