Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túl tág vagyok?! Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl tág vagyok?! Vagy mi lehet a baj? Már sokszor nincs is kedvem a szexhez!

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 hónapban nem megy a szex a barátommal.Vagyis én elélvezek az aktus során,de ő nem.Másfél órán át csináljuk,már szinte szenvedünk,de nem tud elélvezni.Kicsit le is lankad neki és máshogy kell befejeznem..Na most rólam tudni kell,hogy én még sosem tudtam,az előző barátommal sem elélvezni.Élvezem,fel is izgulok rendesen,nedves vagyok,ami kell,de mégsem 100%-os a dolog.A barátom az elején rendben volt,elélvezett bennem(óvszer),de az utóbbi időben,ahogy írtam,csak szenvedünk.A legutóbbi alkalomkor eleresztett egy olyat,hogy "már nagyon nagy vagy,csak lifegek benned"...De őszintén a pénisze sem az az óriási nagy,hanem az a közepes,vagy én nem is tudom. :(


Előre is köszönöm a NORMÁLIS VÁLASZOKAT.


2011. máj. 10. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Ez is benne lehet, a túl nedvesedés is "érzéketlenné" tehet, illetve ő nagyon csúszik.

Amúgy a fingós hang akkor is van ha a fiú háton fekszik a lány meg lovagol rajta. Vicces. :D Na meg kicsit fura érzés nekünk nőknek a levegő áramlás. xD

2011. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 TOMAtm ***** válasza:

1:tréningezd a hüvelyed

2:használjatok ajzószert(lehet természetes is,ginseng,yohimbe,tribulus.vagy kamagra zselé,lánynak minimális,a fiúnak a maradék(ez erősebb vérbőséget okoz odalent,jobban fogjátok élvezni mindketten)).

3:szexeljetek olyan helyen ahol nem szoktátok(konyhaasztal,lift,park stb.).ez sokkal izgatóbb mint mindíg csak az ágy.

4:lehet h az önkielégítéshez használt brutál dildótól vagy tág,sajna ez nem fog akkor már változni.a kitágult hüvelyizmok nem szűkülnek be szerintem.

2011. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Ilyet pedig nem használok:"önkielégítéshez használt brutál dildótól" :/ :D

2011. máj. 10. 20:40
 14/14 anonim ***** válasza:

"a kitágult hüvelyizmok nem szűkülnek be szerintem."

és akkor szülés után a hölgyeknek szerinted babafej méretű a vaginája?:P Jó, 16 éves feszességűre biztos nem lehet vissza tornázni, de attól még az intim torna csodákra képes;)

2011. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!