Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek helytelenül cselekszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek helytelenül cselekszem?

Figyelt kérdés
Az iskolában egyetlen egy barátom sincs, egyáltalán az egész életemben egy barátom sincs. Akármit teszek, nem fogadnak be. Most vagyok 10-es, jövőre 11-es leszek. Sztetek jól tenném, ha a társaság miatt ott hagynám ezt a sulit és keresnék másikat a jövő tanévtől? Nem hülyeség emiatt sulit váltani?
2011. máj. 10. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
ha tényleg van igényed az ismerkedésre, akkor szerintem válts
2011. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez két dologtól függ. Milyen a suli mert ha gimi akkor az még egyszerűbb, de szakközépbe már bajlósabb a közelbe hasonlót találni. Én a helyedben nem váltanék. Ugyan most nem érzed jól magad, de ha van valami életcélod akkor azért küzdj és hagyd a társaságot figyelmen kívül.
2011. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
figyelj neked ilyena viselkedésed most másik suliban is sztem iylen lennél, ami majd még változni fog, változni fogsz, amúgy én is ilyen vagyok mint, én is annak idején ott akartam hagyni a sulit e végett de nem hagytam, tudom hogy nehéz nekem is nehéz, beilleszkedni, meg ezek, megnyílni...
2011. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na gyönyörűen írtam, fogalmaztam:D bocsi fáradt vagyok
2011. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!