Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember akinek 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember akinek 25 körüli korban lett először párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Hogyan sikerült végre párt találni? Hogy reagált a párotok mikor megtudta hogy ő nektek az első? Ilyen korban sajnos nagyon nagy a lelki teher, sikerült beilleszkedni a párkapcsolatba?
2011. aug. 17. 19:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
sexelni már sexeltem előtte is(19évesen), de párkapcsi csak 25 éves koromban jött
2011. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
amúgy meg nem muszáj mindent tudni a csajnak... füllents..
2011. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem tartom túl jó ötletnek egy párkapcsolatot hazugsággal indítani...
2011. aug. 17. 19:08
 4/23 anonim ***** válasza:

Két kérdés:

- Mi a halál fészkes nemiszervéért akarod közölni?

- Miért zavarná a lányt, hogy szűz vagy?


Ha egy lánnyal összejössz, akkor az nem azért lesz veled, mert n+1 barátnőd volt előtte. Szex terén meg elég, ha figyelsz rá és észre sem veszi, hogy szűz vagy.

2011. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Az én barátom 23 volt, mikor összejöttem vele.

Engem baromira nem érdekelt, és miért ne lenne esélyed ennyi évesen találni magadnak valakit? Egy normális partnert nem a korod érdekli, vagy, h szűz vagy-e még..

2011. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...

Amikor még csak környékeztük egymást, akkor azt mondta a kérdésre, hogy már nem szűz, de mikor komollyá alakult a kapcsolat azonnal bevallotta, hogy még mindig szűz...


Szerintem nem kell tudnia mindenkinek a helyzetet, de ha komoly lesz a kapcsolat, akkor IGEN! Kicsit sem lesz hátrány, én majd kiugrottam a bőrömből örömömben, hogy mégsem volt senki előttem.

2011. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekem 19 éves koromban már volt szexuális élményem, kapcsolat sajna nem lett belőle.. aztán 23 évesen volt az első. De ha így fogalmazol, hogy "párkapcsolat", akkor nincs mitől tartanod. Ha van szeretet, szerelem, bizalom, nem hiszem, hogy olyan nehézség volna 25 évesen "beleilleszkedni" a kapcsolatba. Ha az zavar, hogy még szűz vagy, azt szerintem azelőtt elég megemlíteni, mielőtt a "tettek mezejére léptek", és persze azt is csak akkor, ha ideges vagy emiatt. Amúgy egyetértek avval a véleménnyel, ha figyelmes vagy, odaadó, nem jön rá a párod.
2011. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
...ja, és nincs jelentősége!
2011. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de valahogy úgy gondolom pokoli nehéz lesz találni valakit aki ezt tolerálná...
2011. aug. 17. 20:22
 10/23 anonim ***** válasza:

Ja, hogy még nincs meg az az említett párkapcsolat.. úgy értettem, hogy most van az első, és tartasz az első együttléttől.

Szerintem feleslegesen csinálsz problémát magadnak! Nem kell beszámolnod a másiknak, hogy kikkel, mit csináltál eddig, illetve nem volt még kapcsolatod. Ha meg el akarod mondani (gondolom nem az első randin), akkor kizárt, hogy ne tolárálná, akinek úgy tetszel ahogy vagy. Én sok embert ismerek, aki elég zárkózott, vagy nincs is vele különösebb gond, csak nem mer kezdeményezni, ha meg valaki nyomul rá, akkor 1001 okot talál, hogy vele nem tud elképzelni komoly kapcsolatot, és márpedig neki csak komoly kapcsolat fér bele az életébe stb., így ugrik a kínálkozó lehetőség is. Így elég sokáig egyedül marad..

Két nőt is ismerek, akiknek a férjüknek ők voltak az elsők (pedig 30 körüliek voltak a pasik összejövésükkor is). Meg nem mondanád a férfiakról, hiszen életerősek, értelmesek, kedvesek. Most meg boldog családapák és jól megvannak a párjukkal. Szerintem egyáltalán nem általános (csak nyivlán az ember ezt nem hangoztatja), hogy az ember 17-22 év körül már túl van számos szerelmen, kapcsolaton.

2011. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!