Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pasik jönnek be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

nekem: barna haj barna szem. Fülbevalóós legyen,ahh:):) legyen "hosszu" haja...annyira ne hosszu csak bőőővel vállig :) legyen vmennyire izmos. és legyen "menő":P

és nektek???

FIÚK! NEKTEK MIEN LÁNYOK JÖNNEK BE?:P:D


(bocsi a hüje kérdésért:D)

16/L


2009. márc. 11. 14:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik te még nem találkoztál olyan pasival,aki meg akar hódítani minden áron:)Hidd el nincs is jobb,mint amikor hetekig csapja valaki a szelet.Eleinte kicsit zavarba ejtő volt,de hamar meglehet szokni,hogy van valaki,aki mindennél jobban akar téged.Én szeretem,ha egy pasi udvarol,és egy kicsit rámenős.Igenis akarjon az ujja köré csavarni,megszédíteni.Hm...


8. válaszadó:)

2009. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Na lássuk csak; legyen intelligens- nem szeretem az olyan fickókat akik az anyjuk nevét sem tudják helyesen leírni és nem kedvelem a trágár pasikat sem. Legyen egyéniség, merje felvállalni a véleményét; a humor egy alap dolog, ha az nincs akkor tárgytalan. A hosszúhajú,acélbetkós típust éppúgy favorizálom, mint a rövidhajú, öltönyös kultúrsznobot- mind2höz volt már szerencsém, egyformán jóarcúak, ápoltak voltak;soványak,zöld szeműek és a hajszínük is hasonló. Úgy látszik nekem ez a kiadás a zsánerem, csak más-más csomagolásban :D
2009. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

sajnos van olyan akinek tetszek :S de nekem ő nagyon nem...:S

amugy jó érzés hogy van olyan 17 éves fiú,aki nem ugy mondja hogy "anyám" hanem ugy hogy "anyu" amikor mondja annyira éédes :):)

jah és köszi a válaszokat !!!!!:)

2009. márc. 11. 15:25
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
szexi pl.legen a hajába melír kicsit legyen izmos magasabb mint én pár évvel idősebb helyes meg minden ja és legyen jó az ágyban
2009. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Kopasz vagy szőke, kék vagy zöld szemű, legyen pici füle és jó illata. Ne hordjon rózsaszín és lila cuccokat. A barátomnak meg a svéd úszónők jönnek be.
2009. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Legyen vicces, jó ízlésu, ne legyen sovány, de izomagyú sem. Olyan normális, de az sem baj, ha van rajta pár kiló felesleg. Ne nézzen ki úgy, mint egy divatmajom, mert azt nem birom. Nekem fiatal korom ellenére az idosebb pasik jonnek be, szóval mindenképpen legyen úgy jóval 30-40 felett :) De a legfontosabb, hogy legyen egy kulonleges kisugárzása, ami megragad, szóval az elso benyomás... Ha nekem az elso benyomásom rossz, akkor azon már javítani sehogy nem lehet.
2009. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%

nekem a tökéletes pasi ilyen lenne:

magas (kb 185cm), nem túl izmos, de nem is túl vékony, kreol bőr, kicsit hosszabb barna vagy fekete haj, szép szemek (ha kék az pluszpont), szép arc, igényes, sportosan elegáns öltözködés, szép mosoly és ha még spanyol is az illető, akkor hozzá akarok menni feleségül :D

kár, hogy egy ilyet se ismerek :(

18/l

2009. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: az lemaradt, hogy vonzó kisugárzás és szexi illat és 20-30 év közötti legyen :D
2009. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm :D Képzeljük magunk elé a herceget :D

Vagy tiszta kék, vagy pedig ősz típusú barna szem (Nem foltos, és nincs írisz!)

Szép formájú száj.

Hosszabb haj (Minimum fülig érő, és eddig egyetlenegy srácot ismerek akinek megbocsájtom hogy rövid a haja :D) a színe végülis mindegy, a favoritok a srágásszőke és a világosbarna. Az hogy göndör vagy egyenes, teljesen mindegy. A legjobb a kicsi loknis, azt nagyon szeretem :D

Az orra ne legyen görbe, azt valahogy nem tudom elviselni. :(

A fogai legyenek egyenesek és fehérek (Nekem most foxabim van és nem zavar a fiúkon egyáltalán, SŐT. Viszont a csálé fogaktól hányingert kapok. Hát még ha sárga is :S)

A stílusa... A legjobb a punk. :D Mármint nem ez a piás állatok, de a piercing nagyon bejön, meg hát a hajuk is ...:D Utána közvetlenül a rocker, aztán a metálos. De végülis mindegy ez is csak ne rapper legyen, azok undorítóak.

A hercegnek 100 hogy dorkója van :D vagy sima feketefehér, vagy neonzöld vagy neonsárga.

És farmert hord. Vannak szegecses karkötői. Szeplők is lehetnek, az nagyon aranyos.


De ez csak a fehér lovas verzió :D Ezektől függetlenül is tartok nagyon helyesnek srácokat.

2009. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
Én a barna hajú viszonylag vékony nem anyira nagy mellű de jó fenekű lányokat szeretem Fontos,hogy okos legyen
2009. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!