Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért tetszik az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért tetszik az, ha egy fiú zenél?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 15:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Miért? Tetszik?
2011. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mert akkor van valami közös a srácban és Justin Bieberben.
2011. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy tetszik?
2011. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
Jó kérdés, én is kíváncsi vagyok a válaszra. Bár a lányok sok mindent nem tudnak megmagyarázni, szerintem ezt se...
2011. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Általánosságban tetszik, igen.
2011. máj. 12. 15:59
 6/22 anonim ***** válasza:
29%

mert buták, és azt hiszik, hogy ha valaki 4 akkordot ismer akkor már zenész.... :)))) és persze a zenészekről is van egy hülye idealizált képük a fejükben.


én spec. nem ájulok el attól, hogy zenél valaki. pl. a barátom gitározik, de most ez nem érdekelt amikor összejöttünk, meg most különösebben nem izgat :D de pl. az egyik o.társam NAGYON JÓL tud gitározni, na az bejön. mármint nagyon jókat szólózik tényleg fantasztikus :D de ő se emiatt tetszik. tetszik a gitártudása, elismerem, tisztelem ezért, de ez egyáltalán nem fontos szempont párválasztásnál. :D


17/L (gitáros :) )

2011. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Engem sem izgat különösebben :) Persze, ha megismerkedek egy sráccal és kiderül,hogy gitározik biztos,hogy örülnék. De ha meg nem zenélne, az sem lenne baj sőt fel sem tűnne:D.

van pár együttes akiket szeretek, de igazából sosem érdekeltek a zenészek annyira.

2011. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

hát ha mondjuk gitározik az nagyon bejön főleg ha jól néz ki ahv... *.*

de mondjuk inkább rockosabbak jönnek be minthogy az ilyen justinbiberrer tipus xD

2011. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

"Mert akkor van valami közös a srácban és Justin Bieberben."


Én azt a sz*rt nem nevezném zenének...

2011. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi hozzászólás volt az igazi válasz a kérdésre. Amikor egy lánynak nem egy személy jön be, egy jellem, hanem egy felvett stílus. Ez jellemző a mai tinédzserekre.
2011. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!