Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én milyen is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én milyen is vagyok valójában?

Figyelt kérdés

Most komolyan nem értem magam. Nagyon szerény vagyok, ha valamivel kapcsolatban dicsérnek, de közben más téren pedig magabiztos. Általában jó kedvem van, optimista vagyok és határozott. De néha ha valaki nálam valamiben jobb, akkor elbizonytalanodom olyan dolgokban, amiben máskor biztos vagyok.

Vagy ezek nem függnek össze? Vagy most akkor beképzeld vagyok? Nem értem :(


2011. júl. 17. 12:52
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és nem tudom elképzelni, hogy engem valaha egy fiú őszintén tudjon szeretni...


20/L

2011. júl. 17. 12:54
 2/7 anonim ***** válasza:
ez természetes. normális
2011. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát akkor önbizalom nyitsa :) nyilván van mindenkinek valami terület ahol akad önbizalma de ettől még a többin nem feltétlenül


am: ha van olyan aki a barikra gerjed meg a 12 évesekre akkor sztem olyan is aki nem veti meg a normális 20 éves csajokat sem :)


19F

2011. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szeretsz nyerni és versenyezni és ezért nehezen építesz ki kapcsolatot. És fontosabb számodra a siker mint az emberi kapcsolatok és mivel nem érzed magad elég sikeresnek nincs időd pasizni.
2011. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az idővel nem lenne gond. Inkább csak a "hol?"-lal. Ugyanis nem szeretem a bulikat és az olyan helyeket, ahol isznak, cigiznek. Így már ha akarnék sem tudnék emberek közé menni, mert nem tudom hova lehetne.
2011. júl. 17. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:

fogj meg 1 havert / bnőt és hajrá majd ők elvisznek valahova :) v kezdj el the riftet játszani valamék nap láttam 1 videót be haltam: a csávó a játékba kérte meg a nő kezét XD szvsz semmi sem lehetetlen csak akarni kell és eléggé be kell hozzá állni :D


19F

2011. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A be kell hozzá állni- dologgal vannak bajaim :D
2011. júl. 17. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!