Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket világosítottak fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket világosítottak fel a szüleitek? Ha igen, hogyan zajlott?

Figyelt kérdés

Ez a fenti kérdés roppantul érdekelne, ebben azt is gondolom, hogy mennyire beszélitek meg a szexuális kérdész szüleitekkel. Nálunk pl soha nem esik/esett szó róla, fel sem világosítottak soha és ez engem egy kicsit zavar/zavart.

Persze rájöttem a dolgokra innen-onnan, de szerintem a szülőnek ez egyfajta 'kötelessége lenne'.

Mi erről a véleményetek?


(25, ffi)


2009. márc. 12. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engem felvilágosítottak,bár akkor már tudtam.Nálunk ez ugy zajlott hogy egy sima beszélgetés kapcsán valahogy áttértünk erre és akkor felvilágositottak.Meg vettek olyan könyvet is ami kimondottan tiniknek szól a szex,szerelem témakörben.
2009. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez most 1olyan fajta kérdés h te vagy az apa és felkéne világosits a gyerekedet?mert akkor az is lényeges h akkor fiú gyerekről beszélük-e
2009. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok az apa, hanem a gyerek. És akkor arról írjatok már, hogy kit világosítottak fel és kit nem?

Kb az arányra vagyok kíváncsi. (Meg persze a dolog menetére).

2009. márc. 12. 12:43
 4/15 anonim ***** válasza:
én már nagyon korán tudtam mi hogy működik(nem tapasztalatból,csak hallomásból a suliból),és amikor Anyuék rátértek a témára akkor zavarba jöttem.szoval kimaradt a felvilágosítás.
2009. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem már kiskoromban is foglalkoztatott hogy vajon honnan jön a baba, de nem mondtak semmit erről. Aztán 8 évesen az iskolában valaki használta a "b...ás" szót, én nem tudtam mi az és megkérdeztem, és akkor elmondták a gyerekek. Valamivel később hugomnak mondtam ezt, ő se tudta mi az és ő meg szüleinktől kérdezte meg. Akkor anyám odaadta azt a régi könyvet (asszem Gólya hozza volt a cime) amiből őt is felvilágositották. Kár hogy akkor már tudtam kb mindent... igaz, gondolom 8 évesen nem tartották még fontosnak hogy beszéljenek velem erről, de én azt tartom a legjobbnak ha nem kerüljük soha a témát a gyerekkel, mert ez egy természetes dolog... :S
2009. márc. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

engem nem világositottak fel...csak most kezdik...legalábbis próbálkoznak...de már nem is lenne mit felvilágositani hiszen mindent tudok róla:p...

szerintem jó lenne ha felvilágositanának mindenkit minnél korábban hiszen általában a 11éves gyerekek már mindent tudnak...legalábbis a lányok kisebb zöme tudja és ők próbálják felvilágositani a többieket...h a fiukkal mi a helyzet...változó

2009. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Nekem annyit mondott anyám a 18. szülinapomon, ha lefekszel valakivel kinyírlak. Nálunk ennyi volt a szexuális felvilágosítás. Azóta 22 vagyok és két gyermekem van, de megfogadtam, hogy mindenképpen elbeszélgetek velük, ha eljött az ideje. 22/n
2009. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, vicces :)
2009. márc. 12. 13:09
 9/15 anonim ***** válasza:

Engem soha senki nem világosított fel, se az iskola, se a szülők. Megtanultam valahogy. Mai napig nem kerül szóba a téma.

23/L

2009. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem szülők nem világosítottak fel, suliból, meg innen-onnan hallottam a dolgokat. Nekem még menstruációról sem beszélt anyu, mikor először megjött, adott pénzt, hogy vegyek betétet/tampont.
2009. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!