Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket világosítottak fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket világosítottak fel a szüleitek? Ha igen, hogyan zajlott?

Figyelt kérdés

Ez a fenti kérdés roppantul érdekelne, ebben azt is gondolom, hogy mennyire beszélitek meg a szexuális kérdész szüleitekkel. Nálunk pl soha nem esik/esett szó róla, fel sem világosítottak soha és ez engem egy kicsit zavar/zavart.

Persze rájöttem a dolgokra innen-onnan, de szerintem a szülőnek ez egyfajta 'kötelessége lenne'.

Mi erről a véleményetek?


(25, ffi)


2009. márc. 12. 11:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13:33-as vagyok: 22/L
2009. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Soha nem beszélt ilyesmikről anyum, pedig jó lett volna, hiszen nem tudtam miféle védekezési módszer helyes és mi nem. Ahogy az is jó lett volna ha a menstruációról beszél, mert mikor megjött rettenetesen megijedtem, nem tudtam miért vérzek én ott, teljesen bepánikoltam.

De manapság már könnyebb, itt a net, mindenről lehet tájékozódni.

24/L

2009. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

amikor megkérdeztem kb 8 évesen, hogy a gyerek hogyan lesz nem válaszoltak semmit, de pár nappal később kaptam egy gyerekeknek szóló könyvet, amiben valamennyire leírták, hogy ha érdekel olvassam el

nem tudom ez mennyire számít felvilágosításnak... mert sokkal okosabb nem lettem tőle :D

de ezen kívül a mai napig nem volt több szó erről a témáról 18/l

2009. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
engem még nagyon régen(kb 4-5 évesen) világosíthattak fel de azóta semmi. azt gondolják, h nem tudok semmit. pedig ez nem így van. mindent tudok. mondom nagyon régen volt, nem is emlékszem rá. nem is biztos h a szüleim világosítottak fel. és érdekel engem is h mit mondanak a gyerekeknek a szülők.
2009. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem meg se próbáltak felvilágosítani (18/F), de hál isten van ez a remek oldal=)
2009. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!