Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen legyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen legyen az ideális huszonéves srác? Milyen alkatú, milyen jellem?

Figyelt kérdés
Alkat esetén: rövid vagy hosszú haj, testmagasság stb. Jellemnél: határozott, vidám, komoly, laza, fölényes, alázatos stb.
2009. márc. 12. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

az alkatban tulajdonképp nincs túl sok kikötni valóm. legyen ápolt, legalább olyan magas mint én, ne legyen elhízva (egy kis pocak belefér:), de ne is legyen nagy izomhegy. ja és legyen kedves, mosolygós arca :)

hát a jellem az talán fontosabb. de igazából mindenki olyan, amilyen, nem lehet senkit megváltoztatni úh vagy elfogad egy lány, vagy nem (vagy megpróbál megváltoztatni de annak nem látom értelmét).

amúgy ami nekem fontos: h legyen jó beszélgető társ, tudjon beszélni de meghallgatni is, legyen egy kis humora, a fontos dolgokat tudja kellő komolysággal kezelni, de alapvetően vidám természet legyen. a fölényesség és az alázatosság nem pozitívum szerintem.

de hozzáteszem, hogy én nem akarok egy srácot se átformálni ilyenre, nekem ilyen a barátom és az tökéletes :)

20/L

ui. a haj meg mindegy csak menjen az egyéniségéhez és ne legyen zsíros xd

2009. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet behatárolni.NEkem a hosszabb de a rövid haju pasik is bejönnek.A magassága...hát nem tudom...nelegyen 2 méter de nálam azért magasabb.Az összhatás,a kisugárzás fontos számomra.A jellemnél álatlában nekem az jön be ha:udvarias,vicces,intelligens.
2009. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
az én fejemmel nézve 16L rövid,melirozott,zselézett hajú,175cm fölött lévő testmagasságú, kék szemű, laza,vidám,jó kedvű...de azért tudjo komoly is lenni;)
2009. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

16 éves koromban még engem is elsősorban a külső érdekelt (mondjuk én a diszkósokat elvből kizártam, nekem az tetszett ha egy srác szeme meg tudott babonázni, meg az arca egészben olyan kis aranyos volt :), de így 4 év elteltével rájöttem h valójában majdnem mindegy hogy néz ki (jó persze alap elvárások vannak), mert először az egyéniségébe szeretek bele, és azon keresztül szépnek látom a többit is. kinőttem én már abból h csak a menő srácokra rezonáljak, az se érdekel ha a csajok nem döglenek utána és nem irigykednek rám h velem van, az a lényeg h szeressük egymást:)

az első voltam

2009. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És a ruházattal kapcsolatosan? Legyenek kiegészítők a ruhán? Színes, vagy 'egyszínű', egyhangú legyen a ruhája? Milyen cuccot hord ma egy DIVATOS pasi? Mennyire számít első ránézésre, és mit sugall, ha divatos cuccok vannak rajta? (Vagy ha nem az van rajta?)
2009. márc. 12. 12:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

16 éves koromban engem is az érdekelt h mennyire helyes (mondjuk nekem a melírozott haj szóba sem jöhetett:) inkább az számított h egy srácnak mennyire kifejezőek a szemei.

így 4 év után már alig számít h milyen stílushoz tartozik, milyen szögben fésüli a haját, sőt a tucatsrácokat a "menőket" nem is annyira kedvelem, nem az a célom h minél több lány irigykedjen rám h milyen helyes a pasim, és nem is dísznek tartom h én gyönyörködhessek benne. ha a jelleme tetszik, akkor az megszépíti a külsőt is :)

2009. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nem kell feltétlen követnie az utolsó divatot, lényeg h ne a tipikus nagyanyám kötötte pulóverekben pompázzon :) legyen picit sportos, hangsúlyozza ki azt ami szép benne (pl egy feszesebb nadrág vagy ha széles a válla akkor ujj nélküli felső) de a legfontosabb h ne üssön el az egyéniségétől és ne akarjon a tipikus menő vagyok, mert úgy öltözök mint a többi 100 kategóriába tartozni.

az előző voltam

2009. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bocs h kétszer van elsőre vmiért nem tette be :|
2009. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú sötét haj,165-175 cm,világos bőr,nem baj ha van rajta pár kiló fölösleg de ha pár kiló minusz van rajta az már nem túl jó :S Jelleme:komoly de beszédes,társaságban visszahúzódóbb,legyen kemény(ha meg kell védeni),segítőkész,figyelmes
2009. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Most mi mondjuk meg, hogy Neked mi az igazi?
2009. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!