Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányok (nők) miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok (nők) miért nem törődnek az alakjukkal?

Figyelt kérdés
Csak a smink meg a ruha, de semmi alakjuk. Ha vékony is a csaj, se eleje se hátulja. Az átlagosaknak is csak a feszülős ruha ad valamilyen formát. De ugyanakkor el vannak szállva maguktól.
2011. máj. 15. 03:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
61%
SEMMI NEM JÓ NEKED. bazz van smink meg sovány is, mi kell még ?
2011. máj. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd.... van amelyiknek kibuggyan a hája a naci felett mégis felveszi a feszülős kis toppot meg a cicanacit.... aztán megkérdezi itt, hogy milyen az alakja szerintünk... és még ő van fölháborodva ha azt mondják duci meg mozognia kéne. 24L
2011. máj. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A mai férfiak miért nem törődnek az alakjukkal? ;)
2011. máj. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező alakja nyílván tökéletes és valószínűleg keresi a hozzá illő tökéletes női alakot. Csak egy a gond, ilyen nincs. Nincs tökéletes, egyetlen téren sincs tökéletes az életben, ezt meg kell tanulni.

Én pl. nem vagyok nagyon vékony, azt hiszem reálisan nézve önmagamat a normál alkatúak csoportjába sorolom magam, mert nem vagyok modell alkat, de kövér sem. Van rajtam egy kis fognivaló, de a ducitól távol állok. Szoktam tornázni itthon és figyelek az étkezésre is, de elárulok valamit: én így is szeretem magam, mert legalább van kerek fenekem, látszik a derekam és a dekoltázsom is szép. Igen, van mellette egy kis comb, egy kis has, de mint mondtam, senki sem tökéletes..

16/L

2011. máj. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Mert ma már csak a férfinak kell jól kinézni.
2011. máj. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van egy csaj, aki nagyon el van szállva magától, és közben patkány képe van. Szóval kiugró fogai, hosszú képe, és sunyi nézése. Pluszban az alakja, mint a deszka, és még ruhával se tud javítani rajta. Nem lenne baj, ha nem lenne beképzelt, de sok pasi bókol az alakjának, és ő máris azt hiszi, hogy mindenkinek tetszik. Pedig sok srác mondja a háta mögött, hogy zacskóval a fején elviselhetőbb lenne. De ő persze ezt meg se hallja, pedig tényleg nem a legszebb. És szerintem az a deszka alkata sem túl szép:S
2011. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 napietus ***** válasza:

sokan tényleg nem törődnek vele. nem tudom miért, de mostanában sok fiatal lányt látok, aki nagyon elhagyja magát. pedig ha nem lennének lusták mozogni, nem csak az alakjuk lenne szebb, de egészségesebbek és boldogabbak, kiegyensúlyozottabbak is lennének. de magyarázhatod...majd rájönnek 30 felé, amikor már tényleg kínszenvedés lefogyni.


29/N

2011. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben felhozott példád nem épp helytálló, még ha azt mondtad volna, hogy elhízott, akkor oké, mert az lehet attól, hogy nem törődik az alakjával. De hogy se eleje se hátulja? Ez nem épp olyasmi, ami ellen tenni tud, mellet növeszteni nem igazán lehet, akármennyire törődik is valaki az alakjával.
2011. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen hülye kérdést...

10x annyit törődnek az alakjukkal manapság a férfiak és a nők mint 15 éve. Rengeteg kigyúrt férfit és szép csajt látok mindenfelé.

2011. máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiszeded a partyszemöldököd,figyelsz magadra hogy ne legyél csipás,se büdös,sportolsz,szeded a szőrt hogy ne lógjon ki az orrodból,nyomkodod a pattanásaid,nem fingasz-böfögsz nyíltan,normálisan öltözködsz,de nem vagy egy elkényeztetett f@sz,akkor megértem hogy vannak elvárásaid..

De amíg neked is vannak hibáid,fogadd el hogy senki sem tökéletes.Én is adok magamra,csinosan próbálok öltözködni,ami szép rajtam kiemelem(nem feltétlenül 6 kg sminkkel),figyelek magamra. Hidd el hogy sok lány szenved,hogy le tudjon fogyni,sportol,diétázik.De azért nem olyan könnyű mint gondoljátok...Sok embert ismerek aki szenved a fogyással,szóval nem a levegőbe beszélek..És ahogy vannak lányok akik undorítóan öltözködnek(nem az alakjukhoz megfelelően) vannak ugyanúgy gáz srácok is.. Nem kell mindig általánosítani...

2011. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!