Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányok (nők) miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok (nők) miért nem törődnek az alakjukkal?

Figyelt kérdés
Csak a smink meg a ruha, de semmi alakjuk. Ha vékony is a csaj, se eleje se hátulja. Az átlagosaknak is csak a feszülős ruha ad valamilyen formát. De ugyanakkor el vannak szállva maguktól.
2011. máj. 15. 03:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ha vékony is a csaj, se eleje se hátulja"


És ezen szerinted mit lehet formálni? A segget még talán lehet kicsit tornával, de ha kicsi melle van, akkor szted hogyan kellene megnövesztenie?

Arról nem is beszélve, hogy mindenkinek van egy alkata. Lehet rajta vmennyit formálni, de attól még az alap alkata nem változik.

Én pl. vékony vagyok, és nem olyan szép homokóra alakom van, hogy a csípőm szép íves, hanem kicsit férfias, keskeny. Szted ugyan mit tudnék vele kezdeni? Letörni a csontot és arrébb ragasztani?...

2011. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én pl amolyan se eleje se hátulja csaj" vagyok. És tudod miért? Mert ilyen a genetikám, ezt örököltem. Na hát nehéz elhinni mi? De te biztos tökéletes vagy kérdező:).

És még is mit csináljak, hogy ne legyek elől deszka? Mert fenekem az van, nem nagy, de azzal megvagyok elégedve. És nekem tökéletesen elég annyi.

Ahogy előttem is írták, senki sem születik tökéletesnek. Én amúgy meg több csinos(még olyat is aki nem annyira vékony) lányt látok, mint több jó alkatú férfit.

2011. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A ritka kivétel:

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 16. 18:21
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, már bocsi, de ennek a nőnek ugyan nem sok "eleje" van...

viszont tény, hogy törődik a testével, bár szerintem túl izmos, de ez csak magánvélemény...

2011. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, neki sincs tökéletes alakja. Vannak pasik, akiknek ez jön be, de sokaknak nem. Egy nőnek sima legyen a hasa, gömbölyű feneke, és a melle se legyen láthatatlan. Ennek a csajnak pedig alig van melle, a lábai kasztrálásra alkalmasak, a hasán olyan rácsok vannak, hogy simán kifekhetne a kertbe grilezőnel. Örülnék, ha ilyen alakom lenne, de az izmokat kihagynám ha lehet. Rajtam van egy kis felesleg, de arányosan oszlik el, és annyira nem is látszik meg szerencsére. Vannak, akiknek ez jön be, vannak akiknek az. A pasik pedig jelezzék, mennyire kellene nekik egy jó alakú, de izmos nő. Melyik lenne számotokra előnyösebb? A jó alakú, izmos, vagy a jó alakú, de izom nélküli? Hadd lássa, a kedves kérdező, hogy nem mindenki ízlése egyforma:-)
2011. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de használjatok már vmi külföldi képmegosztó oldalt, mert ez a kepfeltoltes.hu vmi hihetetlenül lassú!
2011. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

A Balaton Sound legjobb seggei


[link]


Alig van közte jó...

2011. júl. 8. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!