Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy lányba aki már gyerekes anyuka, tudom

hogy ez értelmetlen lett volna , most nagyon rossz érzés.


2011. máj. 15. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És mi ért lenne baj?,a gyerekes anyukáknak is van érzésük....
2011. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok,férjnél van?
2011. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha férjnél van, akkor felejtős. Ha nem, akkor rajta! Sok sikert!
2011. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos férjezett, van egy nagyon aranyos kisfia.
2011. máj. 15. 18:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Sokszor szemeztünk, én úgy vettem észre hogy nem közömbös irántam, de lehet hogy csak szomorú volt.
2011. máj. 15. 19:09
 6/11 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk, van köztünk 4 év korkülönbség.
2011. máj. 15. 19:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon ellene vagyok ennek a válás dolognak!Szóval aki szül egy férfinak annak tudnia kéne h vele akar e tényleg megöregedni,nem csak vaktában gyerekeket potyogtatni!Ez most elég vulgáris volt,bocsi de ezt gondolom!

De ha már szemezget veled akkor nyilván nincs minden rendben ott,és lehet épp ki akar lépni a kapcsolatból,de lehet épp csak bizonyíték kell neki h másnak is tetszik,így az egoja is rendbe lesz téve h még mindig igazi nő és bizonyára jól is esik neki h foglalkozol vele!Ezt neked kell tudnod h komoly e a flört vagy sem!

2011. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet nem boldog a párjával, szóval akár össze is jöhet.Amúgy az egyik fiú a haveri körből egy olyan lánnyal jött össze akinek már volt egy 3 éves kisfia, azóta már házasok és van egy közös gyerekük is.

De ismerek olyat aki csak szeretőt tart a férje mellett mert nem kapja meg azt a szeretet otthon, viszont anyagilag biztonságban van.Amúgy ha nem volt köztetek testi kontaktus vagy beszélgetés és kerülöd a társaságát akkor el fogod felejteni.Vagy amint becsajozol...

2011. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Voltam PONT ugyanebben a helyzetben egy gyönyörű nővel és lelkileg is pont összeillettünk. Ennek ellenére semmi nem történt köztünk és lezártam a dolgot.


Aki a másik házasságát széttúrja, az egy kisebbfajta gyilkosságot követ el. Ha pici is van, akkor pláne. Tudnál ezzel a tudattal együtt létezni? Én nem, ezért lezártam a dolgot.


Szerintem a megoldás, hogy rá se nézzel és még a közelébe se menj. Ha ezt teszed, akkor 1 év alatt lassan elfelejted illetve normál szintre csökkennek az érzelmeid.


Nehéz, ne is várd, hogy könnyű lesz. Utána viszont büszke lehetsz, hogy azt tetted, amit kellett és a tükör is a barátod marad. És a karmád is tiszta marad, meg még tán gyűjtesz egy kis pozitívat is ;-)

2011. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne értelmetlen?Ha szereted akkor harcolj érte.
2011. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!