Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy mindig együtt maradjunk?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 2 éve vagyok együtt a párommal. Nagyon bután hangzik, ha azt mondom, hogy szeretnék örökké vele maradni? :)
2011. máj. 15. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen bután hangzik!


Az élet nem egy Grimm mese! Ahol a herceg és a királykisasszony megismerkedik és boldogan élnek míg meg nem halnak....


Nagyon sokan hiszik azt hogy amikor szerelmesek és minden nagyon szép a kapcsolatukban, akkor az sosem fog véget érni mert nem fog olyan történni amit ne tudnának megoldani stb stb....


1% esélyed arra h együtt maradtok!

10% esélyed van arra h szakítotok és rá pár évre újra összejöttök

50% esélyed van arra h szét fogotk menni

20% esélyed van arra h egyikőtöket el fogják csábítani

10% esélyed van arra h terhes leszel és emiatt hagynak el

9% esélyed van arra , hogy terhes leszel és amiatt maradtok együtt

2011. máj. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hangzik bután. Az igazi szerelemben így érez az ember.Ez a normális.
2011. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindketten nehéz körülmények között élünk, viszonylagosan . Szóval mindig fontos volt az, hogy támogassuk egymást,mert csak egymásra számíthattunk sokszor, senki másra! Nagyon fontos dolgokat éltünk át együtt, így mindig is része lesz az életemnek ,és vele képzelem el a jövőmet. Sajnos nem élek mesevilágban, pedig egy álomvilág sokkal szebb, mint ez néha:/
2011. máj. 15. 14:20
 4/10 anonim ***** válasza:

aki nem szerelmes, vagy nem élt át ehez hasonlot mindig negatívan áll hozzá.. Tény hogy manapság egyre kevesebb olyan van hogy fiatalként összejöttök és örökre együtt maradtok, de nem lehetetlen! Ha két ember szereti egymást, és bármit megtenne a másikért/ igaz szerelem van közöttük szerintem lehetséges:)

18/L és 4 éve párkapcsolatban, mellesleg én is el tudnám képzelni az "örökre"-t, remélem így lesz =) és Sok sikert Nektek is !:))

2011. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

első vok:


Nézd választ akartál én válaszoltam, elmondtam az igazságot!


Nem vagy egyedül aki ilyen kapcsolatban van és így ismeri a másikat és sokmindenen mentek át ketten....


De az élet nem egy habostorta! Amit ezek szerint nem kell magyaráznom!

Te is tudod, hogy semmi sem biztos!


Ami biztos azaz elmúlás, de az holtbiztos!


Én is az egyik volt barátnőmmel a mai napig jó viszonyban vagyok, mert fontosak maradtunk egymásnak, h tudjuk mivan a másikkal! Mert megértjük egymást.

De már nem vagyunk 1 pár!


Kívánok sok szerencsét! Háátha te leszel az 1000 böl 1!

2011. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem én is hogy így lesz! :)
2011. máj. 15. 14:54
 7/10 anonim válasza:
0%
Ha ezt megkérdőjelezed, és itt olvasod a válaszokat ahelyett, hogy ezt az időt vele töltenéd... Nem, nem lehetséges.
2011. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lásd be Te is, hogy konkrétumon nem alapuló értelmetlenséget írtál! -.-
2011. máj. 15. 21:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Még véletlenül sem hangzik bután. :)

Én is ezen gondolkodom mindennap.

Azt szokták mondani, hogy könnyű valakit megszerezni,de nehezebb megtartani.

Nos...Ha mind a ketten maximálisan odafigyeltek egymásra,mind a két féltől meg van a tolerancia a másik felé/iránt,akkor nem lesz semmi gond.

2011. máj. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kitartást Nektek is!:)
2011. máj. 16. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!