Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom elfogadni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elfogadni hogy tetszik. Félek. Miért? Lent a többi.

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátok vagyunk,többször visszautasítottam mert nem tetszett..De mostanában rá gondolok,meg egész nap óla áradozok,és ma el is pirultam mikor róla beszélgettem barátnőmmel..Mi van velem?? Félek hogy az lesz mint a többi srácnál hogy mégse tetszik,és meggondolom magam..De miért pirultam el??Mi van velem??
2011. máj. 15. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
AMORE AMORE ....
2011. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nah ez aranyos volt..:DD :))9
2011. máj. 15. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:

szó szerint dúl a L'amour! :)


nincs mit szépíteni ezen, tetszik neked, zavart vagy ha róla van szó , foggalmad sincs mitévő légy stb stb...nem mered bevallani magadnak h "beleszerettél " drága.....

2011. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tetszik de olyan bizonytalan vagyok...:/ Össze vagyok zavarodva..És ha csak egy hirtelen érzés és megbánom(mint eddig sokaknál) ??
2011. máj. 15. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
reméljük kölcsönös ez a feeling és sok boldogságot.:)
2011. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha nem próbálod meg akkor sosem derül ki!


az ember nagyon soxor csalódik míg végre megtalálja azt akiben Kellemesen csalódik!

2011. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok tényleg.:):')
2011. máj. 15. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:
tudom, én mindig aranyos vagyok :) kenyérre lehet általában kenni ha nem b@sszák fel az idegeimet! :) 26/f
2011. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!