Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Melyiket valasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Melyiket valasszam?

Figyelt kérdés
Van egy srac akit megszivattam de utana megszerettem ot mar nem erdekeltem utana miutan kerult volna egy mas pasi aki tetszett es kezdtem megszeretni akkor akit megszivattam megbocsajtott nekem es ujr ki akar bekulni de a masik srac is akar jarni velem mit tegyek? Kerlek segitsetek! azt hiszem hogy akit szivattam azt jobban szeretem de a legjobb baratnom szerelmes bele es ha vele jonnek osze megharagudna(tapasztalatbopl mondom)....
2011. máj. 20. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A szívedre hallgass! Válaszd azt, akit szeretsz. A barátnőd, meg a mostani udvarlód majd megnyugszik.
2011. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt:


[link]

2011. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!