Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettek szerelmesek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 08:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igeen!!! :) Én nagyon! Annál nincs is jobb! :)
2011. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a kérdés elég butaság ugyanis minden ember szeret szerelmesnek lenni, hisz az egy olyan érzés amit költők évszázadokon keresztül próbáltak papírra vetni ,de nem sikerült leírják azt.Erre már lehet azt mondani ,hogy leírhatatlanul jó érzés szerelmesnek lenni.

Igen szeretek szerelmesnek lenni ,de a legjobb amikor valaki beléd is szerelmes és azzal a személlyel kölcsönös az érzés.

2011. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Reménytelenül beleszerettem a legjobb barátomba, de ő mindig is csak barátként fog szeretni. Mindennap emiatt sírok. Utálok szerelmes lenni. Ha nem lennék az, ugyanolyan boldog és nyugodt lennék, mint fél évvel ezelőtt.
2011. máj. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Szintén nem. A szerelem egy átkozott gyötrelem, jó ha van, akivel kölcsönös a szerelem, de ha nem kölcsönös, akkor csak fájdalom és szenvedés az egész.
2011. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazat adok az előzőnek,ha kölcsönös a szerelem akkor ok.

DE sajnos nagyon sok esetben ez nem így van,és akkor tényleg egy gyötrődés csak az egész....

Minden reggel felébredni úgy,hogy csakis ő az első aki az eszedbe jut,és nem tudsz tenni semmit ellene... ez szerintem nem egy frankó dolog...és akkor még szépen fogalmaztam :(((

2011. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nem! mert előbb-utóbb -de inkább előbb- fel kell ébredni és az elég pocsék tud lenni. akkor inkább maradok fásultan, ébren!
2011. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mert eddig mindig csak fájdalmat okozott nekem...
2011. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom mondani hogy ha kölcsönös akkor a világ egyik legjobb érzése ha nem akkor viszont a világ egyik legrosszabb érzése.
2011. máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
"A szerelem csak egy rohadt mágus, ha elkapom úgyis kiherélem" =D
2011. máj. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 nittababy válasza:
azok akik sokat szenvedtek azokat meg tudom érteni én is gyűlöltem szerelmesnek lenni mert csak fájdalmas volt de nem kell elkeseredni mert jön az igazi mint nekem és már baba is van a rosszat meg el kel felejteni él a szépre emlékezni csak!
2011. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!