Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg nem tudnak szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés
Én mindig úgy gondoltam, hogy csak a nők szerelmesek, mert amúgyis érzelgősek és ha odavannak egy férfiért könnyen szerelmesek is lesznek. De a férfiakat nem érdekli a szerelem csak a szex, kihasználják a nőket általában és hazudoznak, az idősebb, 35-40 feletti nőknek már semmi értéke, mert "semmire se jók, max. takarítani", ezért ha valamilyen okból kitartanak egy nő mellet pár évig, úgyis lecserélik őket fiatalabbra. Miért ilyen igazságtalan a dolog, hogy a nők szeretnek, képesek monogámak lenni, a férfiak meg nem?
2010. jan. 20. 12:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez hülyeség.persze vannak ilyenek de sztem tudnak a fiúk szerelmesek lenni
2010. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 kolosszus22 ***** válasza:
46%
Egy ugyanilyen kérdést már feltettek, lehet az is te voltál, elég unalmas már ez a téma.
2010. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Elég buta a hozzáállásod. /: Miért ne lehetnének szerelmesek a férfiak? Van, aki csak nem akar. Nők között is találni ilyet, hogy egész életükben csak szállingóznak egyik fickóról a másikra. Egyénenként változik ez az egész.
2010. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon szerelmes vagyok és fiú!!!!!!
2010. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
Hány éves vagy? 15-16 körül, mi?
2010. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, nem én tettem fel ilyen kérdést, nekem nem unalmas a téma, csak az az unalmas, hogy mindenki hazudozik és lenézi a nőket, ezért kérdeztem, hogy ez általános tapasztalat-e vagy csak én futok össze állandóan ilyenekkel.
2010. jan. 20. 12:27
 7/29 A kérdező kommentje:
egyénként 28 éves vagyok, kicsit már elegem van a tapasztalatokból, ezért kérdezek másokat.
2010. jan. 20. 12:28
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Nagyonis képesek a szerelemre....ugyanúgy mint a nők...A probléma az hogy a monogámia egy ráeröltetett ideológia az emberiségre...amit a nők egy része...hangsúyozom csak egy része valamilyen szinten elfogadott...mindem szerelem csillapodik, vagy el is múlik egy idő után...aztán jön egy másik..ez így működik mióta világ a világ...csak vannak akik becsukják a szemüket és belátás helyett az egyszerübb utat választják: "szemét férfiak"... Minden ideológiánkkal arra törekszünk, hogy elnyomjuk azt amik vagyunk, aztán csodálkozunk ez hogy visszaüt és nem vesszük észre hogy épp ettől vagyunk boldogtalanok...hány pár kitart egymás mellett még akkor is amikor a szerelem helyett már csak megszokás, vagy ami mégrosszabb esetleg gyűlölet lappang...miért???? Az ideológiáért...mert nagyanyáink aztmondták hogy ez így normális....pedig nem az....Ahelyett hogy felfedeznénk a valódi emberi természetet inkább elnyomjuk ilyen dohos dogmákkal mint a monogámia....
2010. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
7%
Ha tudnád, hogy én milyen szerelmes tudok lenni (fiú), és esetleg Beléd lennék, Te lennél az első, aki undorodna tőlem, és belémrúgna, épp ezért. A nők nem szeretik, ha egy férfi szerelmes. Ez valahogy beléjük van kódolva...
2010. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

talán magadban kellene keresned a hibát. én sem szeretnék sokáig valakit, akinek ennyi bizalma nincs a férfiakban. senkinek nincs kedve hallgatni, hogy mekkora szemétláda, bezzeg a nő mennyire odaadó. Az meg a másik, hogy a kérdésed eléggé szubjektív és feminista.


Nincs olyan, hogy az összes férfi szemétláda, vagy, hogy az összes nő khurva. Az, hogy Te milyen férfiakat vonzol nem jelenti azt, hogy nem lennének más típusúak.

2010. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!