Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak is tudnak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak is tudnak úgy szerelmesek lenni mint a nők?

Figyelt kérdés
Vagy a pasiknál csak úgy van hogy "de jól néz ki, járni akarok vele" vagy ők is szerelmesek?
2009. júl. 21. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre sosem fogsz választ kapni, mert nincs aki mindkettőt megélte. Ez olyan mint hogy melyik orgazmus a jobb a nőké, vagy a férfiaké.
2009. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom de egy pasi csak tud erre választ adni:) Mármint hogy náluk is ha szerelmesek akkor van e ez a hülye szívdobogás, meg hasonlók...
2009. júl. 21. 15:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Sztem ők is tudnak oylan szerelmesek lenni mint a lányok.


L/18

2009. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne

h igaz-e, h a pasiknak a farkukban van a szívük

2009. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem igaz!! Engem nem a kinézete fogott meg a feleségemnek elsőre, bár kétségtelen, hogy arra sem panaszkodhatok. A határozottsága, a nézése, és a nevetése fogott meg. Azóta minden nap jobban imádom. :-)
2009. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Én voltam már olyan szerelmes,hogy majdnem beledöglöttem-a szó szoros értelmében.Persze nem az érzésbe,hanem abba a viselkedésbe,életmódba,amit elkezdtem folytatni a viszonzatlan szerelem következtében.Többször volt alkoholmérgezésem,kórházban is kerültem.
2009. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnánk lenni? Azért, mert mi jobban előtérbe helyezzük a szexualitást, az nem azt jelenti, hogy mindenki két lábon járó érzéketlen pénisz... szerinted akkor azok a fiúk (pl én is), akik 17 évesek, szüzek, és mégis szeretnek egy lányt, akkor azok mind arra hajtanak, hogy minél hamarabb odajussunk? :) Hát nem... vannak ilyenek, persze, de van aki igazán tud szerelmes lenni, amikor mindig azzal a személlyel szeretnék lenni, amikor meglátom akkor hiába ismerem, így is felgyorsul minden érzékszervem, minden más, ami ott van, az nem számít, csak ő... igen, szerintem mi is tudunk szerelmesek lenni :) 17/F
2009. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem jobban is, őszintébben mint sok nő.
2009. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem egyébként egy teljesen természetes biológiai/kémiai folyamatrendszer.Egy szerelmes agyában hasonló folyamatok játszódnak le,mint egy kokainistáéban.Ez nem vicc!
2009. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem lehetsz szerelmes 1 ismeretlenbe ezért lehet először csak a jaj de jól néz ki eset van aztán viszont ha egy pasi szerelmes akk az jobban tud szeretni mint 1 nő .
2009. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!