Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Milyen lányok számítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Milyen lányok számítanak nektek egyedinek, különlegesnek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán milyen egy különleges lány számotokra?

Köszönöm előre is a válaszokat...nemet és kort is írjatok légyszíves! A hasznos válaszokat természetesen felpontozom!:)


2011. máj. 21. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akik nem követik a mai trendeket, van személyiségük, saját véleményük, értelmesek, műveltek, magas érzelmi intelligenciával, stabil erkölcsökkel rendelkeznek, akikkel bármiről el lehet beszélgetni, nem ragaszkodnak a fizikai síkhoz, látják a fizikai testek mögött a valós értékeket, elfogadják, hogy a világ nem csak a fizikai létből áll, szeretik a természetet, nem károsítják sem magukat, sem pedig a környezetüket semmivel.


Még oldalakat tudnék erről írni, de azt hiszem, ennyiből is látszik, hogy egy ilyen lány a mai világban már tényleg különlegesnek számít. :)


16/F

2011. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Felpontoztalak:)
2011. máj. 21. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Egy férfi számára ő egy nagyon különleges lány:


[link]


nem és kor

2011. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Úristen!

Ez nagyon jó volt,mellesleg jót nevettem rajta,de kielégítő választ mégsem kaptam a kérdésemre...

2011. máj. 21. 17:53
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Előző vagyok. Tőlem azért ne legyen rondább a lány, ami szerintem nem nagy elvárás, mert én sem vagyok túl szép. :-D


Szóval arca helyes legyen, de mégis inkább a kisugárzás fontos, meg az összhatás, hogy az egész lénye megfogjon. De én egy mosolyba is bele tudok szeretni. :-)


Viszont ha jó alakja van a lánynak és szép is, közben agyilag meg sötét szegényke, akkor nem érdekel.


Szeretem a kicsit művészlélek lányokat, akik tudnak énekelni, zenélni, verset írnak, vagy valami ilyesmi.

Ja és legyen vicces is, meg értse az én vicceimet is. :-)

2011. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még csodálkozom én is,hogy a mai világban léteznek ilyen fiúk,akiknek bejönnek az ilyen tulajdonságok,de ahogy elnézegetem a mai fiatalokat,azt veszem észre,hogy a férfiak azokért a lányokért bolondulnak,akik kihasználják őket,játszadoznak velük,ku**áskodnak,piálnak,isznak,drogoznak,kacérkodnak...komolyan mondom én inkább halok meg szinglin,de én ilyen undorító dolgokat tuti nem fogok csinálni...

2011. máj. 21. 18:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra attól különleges egy Nö ha átlát a dolgokon és nem ragad le a felszínen.

Jó partner egyaránt a beszélgetésben/eszmecserében, a humorban, a szexben. Mindenképpen intelligens.... sosorlhatnám itt, de egyszerüen ne legyen a mai divatkövetö -és ezzel nem csak a ruhára gondolok- egyén.

Átlagos, Nöies Nö legyen realis elvárásokkal.

Szerintem manapság már ez a fajta Nö kihalóban van. Sajnos

2011. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz így leírni. Nálam a lényeg, hogy ne az a fajta lány legyen aki ugyanazt csinálja mint a többi. (facebook meg ezek a hülyeségek ahol a legtöbben manapság élik az életüket.) Legyen stílusa, de ne olyan, hogy naponta változtatja, kiálljon a saját igazáért. Ha pedig valamit csinál ne azért csinálja mert mindenki más azt csinálja és ne kezdjen el sírdogálni ha valamit nem engednek meg neki.

A legtöbb mai csajjal az is a probléma, hogy nem ismerik azt a szót, hogy NEM, mert apuci és anyuci mindent megenged nekik. Jobban nem tudom kifejezni magam. :O

Még annyit, hogy ne a pénzem miatt hanem miattam legyen velem.

Csajokban én az aranyos, de nőiesre szavazok. :)

2011. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem attól különleges egy lány, ha nem tucatlány, nem az a könnyen kapható fajta, van kisugárzása, van véleménye, nem nyafka hisztis agyonsminkelt, nem azt utánozza amit a barátnői csinálnak, nem várja el a pasiktól hogy mindent megcsináljanak helyette mert ő lány és nem tudja.
2011. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeiteket!

Teljesen igazatok van és egyetértek veletek...

Nekem is az ilyen dolgoktól megy néha fel az agyvizem...

Járt a zöld kéz! :)

2011. máj. 22. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!