Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire számítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire számítanak nektek a belsőtulajdonságok?

Figyelt kérdés

Engem folyton külső alapján ítélnek meg, szőke haj-kék szem, tudom magamról, hogy olyan vagyok mint egy Barbie baba, és sok fiúnak csak szexre kellek...

Van olyan is, akit érdekel, hogy milyen vagyok belülről?!


2011. aug. 7. 01:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

engem 19 éves fiú vok.

soha nem volt barátnőm.

vigyáznék rád vennék neked 1 csomó mindent na mit szólsz?

ha 17 alatt vagy akkor tekintsd semmisnek a válaszomat.

2011. aug. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Altrecon válasza:

Szia!


Speciel engem a belső jobban érdekel, mint a külső, üres kirakatbabát találok bármelyik ruhaboltban is. :) Igenis fontos a belső is, bár ebben a mai korosztályban sokan mennek a farkuk után, semmint az eszük után. Ne aggódj, vagyunk még ilyenek, csak ki kell tartani, hogy találkozol ilyennel. :)


19/F

2011. aug. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hosszú távon természetesen érdekelne.

14/F

2011. aug. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Minden pasi először a külsőd fogja figyelembe venni. Ezután válik szét egymástól két fő halmaz, akiket érdekel a belsőd is, és akik abszolút lesz*rják. Nőként a te dolgod, hogy ne add oda magad, férfiként pedig pl. az én dolgom, hogy kezdettől akarjam, mégis türelemmel kivárjam a pillanatot, amikor rádvethetem magam. Ha az első közeledésemnek engedsz, azzal te csinálsz magadból cédát. Attól a pillanattól nem akarlak megismerni, mert rögtön tudom, hogy buta és felszínes vagy. Ha kitérsz a próbálkozásaim alól, de közben visszajelzéseket adsz, hogy nem hiábavalóak, és egyszer majd elérik céljukat, akkor arra fogok törekedni, hogy közel kerüljek hozzád, és megbízz bennem. Hogy szeress, és add oda a tested, és a lelked. Azt hiszem, minden olyan férfi nevében beszéltem, aki nyitott egy hosszútávú kapcsolatra.
2011. aug. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Az a legfontosabb....
2011. aug. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdekel a belső: pl. belső tulajdonság, hogy mennyire szűk a hüvelyed ...
2011. aug. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Az pl. nem árt, ha van tüdőd.
2011. aug. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azok belsőszervek,nem belső tulajdonságok xDD
2011. aug. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a belső szervek tulajdonságai akkor jók? amúgy nem akárki akármit mond számít a kinézet... és ne legyél már barbi baba mert az ronda.. átlagos nem túl kifestett 1 percet nem szolizott csajok a jók...
2011. aug. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bárkit meg tudok dugni, beszélgetni nem mindenkivel tudok. Számít.
2011. aug. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!