Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért számítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért számítanak annyira az izmok?

Figyelt kérdés
Én sovány vagyok, és jól érzem így magam, de úgy vettem észre nem sok lánynak jövök be, arra gondoltam elkezdek edzeni. és mondjuk ha 15 kiló izmot felszedek akkor majd több érdeklődő lesz felém, de ez olyan mintha csak a testem miatt szeretnének, megéri edzeni lányok?Most 180 centi és 63 kiló vagyok, olyan 75 kilónál több nem szeretnék lenni, bár én így is elfogadom magam, nem magam miatt akarok edzeni, hanem mert ez tetszik a nőknek úgy vettem észre, mindenki izmos pasit akar, ez nálatok ilyen alap elvárás, hogy legyen valakinek a címlapokon pózoló férfimodellekhez hasonló teste, különben egyből elutasítják.
2011. okt. 6. 18:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%
Evolúció, nemi szelekció... Dereng valami?
2011. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Te mégis hol élsz ? A legtöbb lánynak vékony, afrikai éhező szintű pasija van. Inkább az a kérdés, rajtuk mi tetszik nekik ?:D Mert amikor a nőnek vastagabb az alkarja, mint a srácnak a combja, az már gáz szerintem. De mindegy. :)


És ne miattuk kezdj el edzeni, hanem magad miatt. Különben nincs értelme.

2011. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy nagy marhaság, nem akar minden lány izmos férfit. Mint ahogy nem akar minden férfi sem címlaplányt. És edzeni megéri, de nem ezért, hanem mert egészséges. Bár talán egyszerűbb formái is vannak a kondizásnak, pl. úszás, futás.
2011. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Hát öcsém olyan, mint amit a második leírt, anorexiás kb. És imádják a csajok.
2011. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Rank válasza:
100%
Azért, amiért a férfiaknak a mell.
2011. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nekem sosem kellett nagymellű lány, ez a csajok hülyesége!

Nem tűnt fel nekem, hogy a vékony srácok annyira népszerűek lennének, inkább azt vettem észre, hogy aki edz és már elég fejlettek és nagyok az izmai arra másznak a csajok nem is kell semmit csinálnia, csak izomtrikót vesz fel és megáll valahol és a lányok meg szinte verekednek érte, vagy a nagydarabokra buknak még a lányok én ezt vettem észre, aki mackós az is keresettebb mint aki vékony.

2011. okt. 6. 18:28
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Én meg úgy gondolom, hogy ha te szereted azt, hogy vékony vagy, akkor legyél az, és ezt nem kell feladnod. Nem értek vele egyet, hogy egy ilyen testű férfi értéktelenebb lenne egy nőnek. Keress olyan lányt, akinek ez tetszik!
2011. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
olyan lány kevés van, 1%-uk kb. annak az 1%-nak meg foglalt x %-a vagy egyéb miatt nem tetszenék nekik.
2011. okt. 6. 18:35
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
és a fiúknak mért számit hogy mekkora egy csaj melle?
2011. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
18:46 nem számít, miért írod ezt?csak hogy visszavágj?Nem tudsz mert nem számít nekünk, egy lányt nem fognak elutasítani mert kicsi a melle, de egy fiút igen ha sovány.Nekem sem kell nagy mellű barátnő már írtam!
2011. okt. 6. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!