Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen nem volt még pasim....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen nem volt még pasim. Hogy lehet túlélni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem soha nem is lesz, mert elég csendes vagyok. Kinézetem átlagos (173/55, hosszú barna haj, b. szem). Nem tudom mit csináljak, hogy észrevegyenek. :( Mindig mikor valami olyan helyen vagyok ahol sok ember van, elmegy a kedvem, mert mindenhol boldog emberek és szerelmespárocskák. Bnőm a pasijával mellettem falják egymást akkor a buszon is előttem csinálják ezt mások..komolyan nagyon rossz már. :/
2011. máj. 21. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia. Írj 1 privát levelet és talán segíthetek a problémádon. Köszi
2011. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Férfi is akad bőven! Na de az igazihoz, idő kell, szóval ne keseredj el. Építsd a belső értékeidet, járj mozikba, kiállításra, sportolj és szórakozz, előbb-utóbb téged is megszólít az, akit annyira vársz. Csak ne gubózz be, legyél nyitott és kedves!
2011. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
add mega msn címed és beszélünk...am 15 lány vagyok
2011. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ok?
2011. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Akkor én meg pláne nem vagyok normális hogy túléltem hogy 19 évesen volt először pasim. Egyébként tudod ki mászkálna a barátnővel meg annak a pasijával úgy hogy előtted nyalják egymást??? Én biztos nem! Legyél kicsit pozitívabb.
2011. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, csak fiú :(


17/F

2011. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
segíthetek rajta ;)
2011. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

Túlélni? Ezt már sehogy, össze is hívom, az IMFet, a UNICEFet, a Vöröskeresztet, az FBIt, CIAt, JPGt, MP3at, FTCt, MTKt, hogy segítsünk neked egy hatalmas jótékonysági világkoncerten, ahol fellép mindenki. Na meg kapsz vérátömlesztést és egy új vesét.



Na tessék, sanyarú sorsod láttán szemeim könnybe lábadtak, már tiszta víz a klaviatúra... hüpp-hüpp.

2011. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Borzalmas már ilyen öreg vagy és még nem volt pasid? Szerintem itt a világ vége. Szarkazmust félre téve előtted még az életed, ne aggódj lesz még sok pasid jön az csak nem kell erőltetni. Nekem még 21 évesen nem volt csajom, még sem hiszem hogy sose lesz.
2011. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kicsit erős ez a "túlélni" kifejezés. Nem gondolod?


Úgy írtad le a dolgot,mintha 71 éves lennél,és nem 17.


Vannak ismerőseim,akik 18,19,20 évesek,nem volt barátjuk/barátnőjük,de úgy vannak vele, hogy majd lesz.

Ami késik-nem múlik.

2011. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!