Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után megbízzak benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után megbízzak benne?

Figyelt kérdés

Szóval van 1 srác, akit egy szórakozóhelyen ismertem meg. 2 hónapja járunk. Azt mondta, hogy biztonsági őr, ezért megértettem, ha este nincs itthon. De tegnap kézen fogva sétáltunk és kiderült, hogy egy magyar banda tagja, akikkel együtt szokott fellépni. Azért hazudott, mert nem akarta, hogy a "sztárt" lássam benne és ne csak azért lógjak vele. De szülinapomra tervezett egy fellépést a srácokkal. ( a szülinapom 1 hét múlva lesz..)

Ti mit csinálnátok?

Engem igen meglepett, hogy hazudott, de megértem őt is.


2011. máj. 22. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, ha nem vetted észre, hogy egy magyar banda tagja akkor nem lehet akkora sztár, szal nem értem, hogy miért hazudott.

Ha meg egyik este sem ér rá, az meg sztem nem a banda miatt van.

2011. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem csak beképzelted?:D
2011. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fellépnek majd akkor szerintem örülj ennek :) és valahol érthető, hogy miért nem mondta el viszont a szándék megvolt. Szerintem bízz benne továbbra is esetleg akkor gyanakodj ha szülinapodon nem lépnek fel. Egyébként nincs ott semmi baj én még örülnék is ha ilyen apróság miatt kellene aggódnom a kapcsolatomban :)
2011. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
AZ hogy valaki egy zenekar tangja az nem egyenlő azzal hogy sztár. :D
2011. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok igen az azért gyanús ha egyik este se ér rá de ezt nem írtad. Pl én sem ismerek minden magyar "sztárocskát"
2011. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele. Lehet, hogy másban sem mondott igazat és akkor inkább hanyagold. Ha csak abban, amit te leírtál, akkor ne vedd zokon és tedd, amit a szíved diktál.
2011. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze nem minden este hiányzik..:D Csak úgy 7 estéből, mondjuk 3-at.
2011. máj. 22. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!