Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízzak benne vagy sem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van a barátom és nem tudom, hogy megcsal e, pontosabban hallottam az exétől, hogy vele megcsalta a még egyik előző barátnőjét =// Most nem tudom mit higyjek =// Annyira szeretnék hinni a pasimnak, de sajna eddig pórul jártam ha megbíztam a pasijaimban =// ui: ez az egyik leghosszabb és legnormálisabb kapcsolatom :) lécc segítsetek, hogy szerintetek kinek higyjek =//
2011. máj. 23. 20:16
1 2
 1/16 anonim válasza:
szerintem ülj le vele nyugodt körülmények között s vázold fel neki a szitut, mondd el neki hogy félsz attól hogy összetörik ismét a szíved..ha őszintén szeret megért s minden rendbe jön :)
2011. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy mi zavar.

DE

Tett olyat, amiért NORMÁLISAN NYUGODTAN VÉGIGGONDOLVA A DOLGOT aggódhatnál?

Alaposan gondold végig a dolgokat.


Ha szerinted tett ilyesmit, akkor üljetek le beszélni. NEM TÁMADHATOD LE. Kívülről hallgatva az érveid: szánalmas paranoid katyvasz.

Szóval nem nekirontasz, hogy: "akkor meg akkor te azt csináltad, és én tudom, mert azt írtad, hogy a bélával, pedig akkor a béla épp a jucival, aki meg ismeri andreát, és én tudom!!!"


Hanem szépen elmondod neki, hogy


1.) mostanság féltékeny vagy


2.) mi mindent hallottál róla korábban


3.) te ezektől még ugyanúgy hiszel benne, csak arra van szükséged, hogy megnyugtasson, és egy kicsit beszélgessetek


MMkay?

2011. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
morrisonsban jöttél vele össze?
2011. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

igen az lesz végülis vagy a nyugodt megbeszélés vagy a semmi =/

2. válaszoló:

hát egyszer írkált egy csajjal de a csaj többet akart tőle, ám amikor szóltam a pasimnak leállította azóta a csajt még az ismerősei között sem láttam

meg amikor volt bnője még anno hívott volna talizni pedig volt bnője, de én akk nem mentem bele

3. válaszoló:

normális körülmények között jöttünk össze. először msn-en beszéltünk de csak barátkoztunk, majd utána találkozott a baráti társaságunk egy pizzázás közbe és ott beszélgettünk majd utána msn-en

2011. máj. 23. 22:03
 5/16 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg csak a bogarat ültették a füledbe az exei.

Vagy tán te voltál rossz, és azért van ez az egész?

2011. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 kovacsgeza ***** válasza:
mivel felmerült benned a kérdés, sőt, szükségesnek érezted feltenni itt, egyértelmű a válasz: NE.
2011. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

az előző pasijaim voltak olyanok, h megbíztam bennük és nem kellett volna =/

am meg soha egyik pasimat sem csaltam meg :) és nem is tervezem :)

és igen van egy olyan sejtésem, mert az a csaj akitől hallottam a sztorit, elvben amíg jártak a pasimmal, a csaj simán elment nélküle bulizni és még be is rugott... és azt meg tudjuk, h bulikban részegen mik történnek...

2011. máj. 23. 22:34
 8/16 A kérdező kommentje:
szal ne bízzak meg benne? :O de hát bizalom nélkül egy kapcsolat nem működik =//
2011. máj. 23. 22:36
 9/16 kovacsgeza ***** válasza:
akkor vedd észre, hogy a te kapcsolatod bizony nem működik.
2011. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az előző pasijaiddal jársz, vagy egy másik emberrel???
2011. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!