Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbízzak benne? Vagy túlreagá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízzak benne? Vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
A lényege az egésznek annyi, hogy alapjába véve elég gyanakvó ember vagyok, meghintve némi féltékenységgel. Tudom, nem a legjobb tulajdonság, igyekszem változtatni rajta. De a lényeg: a barátomról tudom, hogy anno chatelt.(9 hónapja járunk) Volt egy lány akiről tudtam,hogy ott ismerkedtek meg, zavart, mert félreérthető kommentárokat láttam egyes közösségi oldalakon. Azt sikerült tisztázni. De a napokban tudtam meg, hogy volt még egy lány akivel chat-en ismerkedett meg.. és akivel többször találkozott... Amikor tegnap rákérdeztem, elküldött a francba, hogy neki miért kell bizonygatnia, hogy nincs a lánnyal SEMMI! És hogy nekünk vannak fontosabb és jobb témáink is. Furcsa az egész, mert számomra logikátlan az egész sztori.. mintha nem akarná elmondani az egészet. Azt állítja, hogy Ő "szakított a múltjával". Nem értem. Mi ez? (bocsi, ha hosszú, és ha zavaros. Köszi a válaszokat)
2010. jún. 2. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotok alatt találkozott vele vagy hogy?
2010. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is utálom bizonygatni h hűséges vagyok.. ez olyan megalázó.. mintha nem bízna bennem egyáltalán.. szal sztem adig változtass ezen amíg nem adja ki az utad... gondolj bele.. ha Téged szeret, miért csalna meg? akkor minek aggódsz?
2010. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

párom is társkeresőzött előttem.Azt mondta lezárt akkor törölte mikor mi összejöttünk.Én hiszek neki.Sose kell neki bizonygatni.Pedig én is gyanakvó ember vagyok.

Neki is volt olyan hogy találkozgatott lányokkal/nőkkel.Van hogy beszélget velük most is msn en de könyörgöm én beszélgetek idegenekkel mégse von kérdőre.Mi 8 hónapja vagyunk együtt,együtt és élünk.És neveli az én gyerekemet.Ezért tisztelem megbízok benne hogy csak én/mi kellünk neki.Szerintem te se legyél féltékeny,mond el neki ha bánt(én is elszoktam)de ne támad le.....szorítok 25/N

2010. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Persze, rossz érzés bizonygatni az igazat.

Amúgy egy lánnyal találkozott közülük, amikor mi 1 hónapja jártunk, mert valami könyveket adott a lánynak mert érettségizett. De azóta tudtommal egyikkel sem. Szerintem amúgy még mindig beszélget velük msn-en. Én csak azt nem értem, hogy ha valaki lezárta a dolgait, akkor miért kell bolygatni a múltat?! ha engem szeret, akkor miért kell ilyen virtuális múltbéli ismerősökkel kommunikálnia? Nem jó érzés...

2010. jún. 2. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

az én párom is ezt csinálta (plusszban még társkeresőzött is) kapcsolatunk első 3 hónapjában.

én állandóan hisztiztem, balhéztam, mert ő is üvöltve magyarázta, hogy nem akar bizonygatni semmit

mára 11 hónaposak vagyunk, ott tartunk, hogy nem levelezget senkivel, csak sunyiban nézi néha az ismerőseit, minden fiókját megmutatja, bele nézhetek a leveleibe. adott jelszót is.

érdekes, hogy ki lehet bírni más csajokkal való beszélgetések nélkül is.....

2010. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne legyél féltékeny,neked is vannak olyan ismerősei gondolom akiket ö nem ismer.és ö se hisztizik miatta ugye?a féltékenység lassan de biztosan megöli a kapcsolatot.
2010. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak akkor nem, ha jogos
2010. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jelszót ad különböző fiókjaihoz? Szerintem ez sem megoldás... Én nem várom el azt, hogy minden ki/bemenő levelét elolvashassam, de azért arról tudni szeretnék, hogy kivel levelezget. És szerintem, legalábbis számomra, rohadtul gyanús volt, hogy "ennyire" felkapta a vizet. Oké, hogy rossz dolog, hogy bizonygatnia kell az igazát, de istenem... elmondja 5ször egyszer csak megértem. Sokkal inkább félreérthető ha kiborul, eltereli a témát a hisztériájával... Szerintem, valahol engem is megérthetne, hogy szarul esik mindenféle becézgetéseket olvasgatni kép kommentárokban.
2010. jún. 4. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!