Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van abból, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van abból, hogy nem tudom elfogadni magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, talán picit duci, de normál testalkattal. 165 centi és 60 kiló vagyok jelenleg. Hónapokon át egészségesen étkeztem meg ilyesmik, 65-ről 55-re fogytam, az utóbbi hónapokban viszont szinte egyáltalán nem figyeltem, és visszahíztam 60-ra. Hiába sportolok meg táplálkozom normálisan, nem akar lejjebb menni, én pedig egyre ducibbnak látom magam. Nem tudom elfogadni magam sehogy, hiszen folyton azt látom, hogy így hízom meg úgy hízom...nem is szeretnék már ezzel foglalkozni, de komolyan. Szeretném letojni az egészet, viszont jön a nyár, és megint nyomás van rajtam. Nem szeretnék kövér és narancsbőrös combokkal flangálni rövidgatyában, meg persze megsülni sem a hosszú farmerokban. Bikinit sem merek felvenni, pedig azért tehén nem vagyok.


Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy valakinek így is tetszhetek, hogy valaki szereti a husisabb lányokat is. Folyton a tökéletességre törekszem, és már meg vagyok őrülve. Szívesebben ülnék le a TV elé és zabálnám a pizzát....belefáradtam. Most őszintén, van olyan fiú, akinek nem egy lány alakja számít legfőképpen? Aki elfogadja bármilyennek, ha belsőleg kedves, rendes, jófej? Lehet barátja egy önbizalomhiányos, ducibb lánynak is? Már teljesen el vagyok keveserdve.


Köszi, ha írtok.


2011. máj. 23. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:

jajj ne aggódj! sok fiúnak ducibb lány kell :)

és nyugodtan felvehetsz fürdőruhát, de ha már felveszel, ne takargasd magad, az sokkal cikibb, mintha egyszerűen élveznéd a strandot :D senki nem tökéletes.

17/L

2011. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy oszlik el rajtad a súly, de szerintem nem vészes a 165/60. Miért ne lehetne barátja egy önbizalomhiányos, ducibb lánynak ?:) Valaki pont Őket szereti. De szerintem Te annyira nem lehetsz duci.

És az sem baj ha a tökéletességre törekszel, de ne tedd tönkre Magad lelkileg azért :) A lényeg hogy érd el azt hogy szeresd Magad mert az nagyon sokat dob a kisugárzáson. És ha tényleg jó belső tulajdonságaid vannak, akkor szerintem semmi akadály nem lehet előtted :)

20F

2011. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 165cm-hez a 60kg éppen ideális:) Ha van kedved ismerkedni, dobj egy levelet:)


18f

2011. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy duci, maximum formásan nőies! Hangsúlyozd ki, amivel elégedett vagy magadon, a szép dekoltázsod, ha a csípőd szélesebb de van derekad akkor azt, vagy a selymes hajad, vagy bármit. Ne sanyargasd magad, de egyél ésszel, tudatosan, hogy ne szedd vissza a további kilókat. Most érik majd egy csomó finom gyümölcs, és a kánikulában amúgy is kisebb az ember étvágya, úgyhogy hajrá.

Én egy csomó évet vesztegettem el, hogy sajnáltam magam, hogy egy férfinak sem fogok tetszeni, most viszont, a húszas éveimet is magam mögött hagyva, élvezem azt a közhelyet, ami igaz: a férfiaknak tetszik, ha "van a nőn mit fogni". Nem 5 kg-kon múlik a boldogságod, hidd el. De az számít, hogy te magad hogy érzed magad a bőrödben!

2011. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hat en meg olyan helyzetben vagyok,h eleg vekony vagyok,megis fogyni szeretnek,ha picit formasabb vagyok.

163cm vagyok,47kg-tudom nem sok . de ha felhizok 49kg re,mar olyan hulyen erzem magam,nem all jol rajtam a felső,mert sajnos olyan genetikat örököltem,h minen a hasamra es a derekamra rakodik :( pedig mindig jo nagy markolhato segget akartam :D

15,5l

2011. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

küldj egy képet és megmondom:D


f17

2011. máj. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvastam volna :D

160cm és 62kg vagyok, és van barátom, és elfogad. Csak hogy én nem tudom magam elfogadni, és ezáltal olyan gátlásaim lesznek, amik nem csak a párkapcsolatomat, de az egész életemet megkeserítik. Ebben élek már jó 8éve... Pedig 18 vagyok csak... Sokat változtam, voltak étkezési zavaraim, ilyen-olyan dolgaim, kényszerek etc....

Hosszú lenne ide lefirkálni mindent, ha gondolod segíthetnénk egymásnak, dobj egy privát e-mailt ha gondolod, mert lehet tudunk segíteni egymáson. :)

2011. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!