Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem közelednek hozzám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem közelednek hozzám a nők?

Figyelt kérdés

Már kéne egy barátnő, a szüleim is ezzel szivatnak, meg a rokonok, meg nekem is agyon hiányzik egy társ, magányos vagyok, de egyszerűen mintha levegő lennék a lányok szemében, mint egy szellem, még hozzám sem szólnak sehol.

21f


2011. máj. 24. 16:10
1 2 3 4
 11/31 szamóca.. ***** válasza:

ó..őő...nem neked mondtam, egyébként de a te válaszodra is jó volt, úgy hogy akár magadra is veheted.

nincs jogsim, de tudok vezetni. tudod hogy tanutlam meg?

beültem a kocsiba, kulcsot be, és hajrá. lefulladtam vagy 5-6x, aztán egy idő után elindult a kocsi. igen, persze, mellettem volt a párom aki "tanított", ami annyiból állt, hogy közölte velem hogy milyen sorrendbe nyomkodjam a pedálokat. de nekem kellett rájönnöm, ahogy neked is neked kell rájönnöd. csak csináld, és a másik fél hibáztatását most itt hagyd abba, mert ezzel elfojtod minden sikered:) ahhoz hogy a maximumot tudd kihozni magadból, úgy kell érezned hogy minden a te hibád, és mindenen csak te tudsz javítani.

és nem, nem az ő hibájuk hogy elküldenek. valami nem elég benned, amin csak te tudsz változtatni... jó, tudom hogy nyers vagyok és bunkó, de neked akarok jót...

2011. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Tudom, de miért csak én igyekezzek, hogy feleljek meg?Nekik is kéne, semmivel sem különbek csak mert nők, nekem sem felel meg akár ki, de úgy látszik megtehetik, hisz mindig lesz aki megy hozzájuk.Meg nekem nem segít senki, 2 oldalú a dolog, nem csak rajtam múlik, ha valaki nem vonzódik hozzám csinálhatok bármit.
2011. máj. 24. 17:06
 13/31 anonim ***** válasza:
21 vagy nem?! hátakkormeg? nincs veszteni valód ,bemész 1 clubba és felszedsz 1 csajt és próbálod megkedvelni h. 1éjszakás kalandnál több legyen(mert ugyebár hiába 1éjszakáskaland attól még a csaj általában szeretné tovább az egészet)
2011. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 szamóca.. ***** válasza:
de hát azért nem vonzódik hozzád mert valamit nem jól csinálsz... igen, én értem mit mondasz, de azoknak a nőknek egyelőre nem áll érdkeükben megfelelni neked. ez így van sajnos, nem tudsz ellene mit csinálni. harcold ki hogy ők is meg akarjanak felelni neked, és ahogy felkelted a figyelmüket hidd el fordul a kocka. tudom, én látom a női oldalt :P
2011. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Nekem ez az egész kb. olyan mint nem is tudom, megnyerni az 5ös lottót:D

Beismerem férfiasan, béna vagyok a csajozásban és nem is értek az egészből semmit, hogyan működik, nekem senki nem magyarázta el, viszont úgy látom a nőknek sokkal de sokkal könnyebb.

2011. máj. 24. 17:39
 16/31 szamóca.. ***** válasza:

igen könnyebb :)

nem annyira könnyű amilyennek látszik, de azért könnyebb mint nektek.

semmi furfangosság nincs a dologban. ha tetszik valaki, odamész. csak stílusosan, bátran, önbizalommal - nincs mitől félned. ha nem jön össze tovább állsz, ennyi. ne komplikáld túl, az a nők dolga :)

2011. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

17:46

Ha nem jön össze akkor rossz pasinak gondolom magam és ő is, hiszen ha nem gondolna annak összejönne, de miért is nem úgy mondjuk, hogy neki nem jöttem össze én?Miért ő az érték?

2011. máj. 24. 17:56
 18/31 szamóca.. ***** válasza:
mert mindig az az alárendelt, aki keres. de úgy is felfoghatod, ez olyan rám jellemző technika egyébként:D teljesen mindegy ki nem jön be kinek. a lényeg hogy nem jön össze. De abban a percben hogy nemleges választ kapsz, máris nem számít az egész. koncentrálj a következőre, és kész.
2011. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Már miért lennék én alárendelt a lánnyal szemben akihez odamegyek?Ha ő nem jön hozzám csak úgy tudunk kapcsolatba lépni ha én megyek, semmivel sem jobb vagy értékesebb mint én!Örüljön, hogy hozzá mentem és nem egy másikhoz, nem ilyen nagyképűen kéne felfogni, túl sokat képzelnek magukról.
2011. máj. 24. 18:06
 20/31 szamóca.. ***** válasza:
azért, mert te mondtad azt hogy "hm ez a lány nekem jó lesz". neked kell ő, nem te neki. ezért vagy te alárendelt helyzetben a nőhöz képest.
2011. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!