Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem közelednek hozzám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem közelednek hozzám a nők?

Figyelt kérdés

Már kéne egy barátnő, a szüleim is ezzel szivatnak, meg a rokonok, meg nekem is agyon hiányzik egy társ, magányos vagyok, de egyszerűen mintha levegő lennék a lányok szemében, mint egy szellem, még hozzám sem szólnak sehol.

21f


2011. máj. 24. 16:10
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem, nem mondtam, hogy nekem az a lány jó lesz, hisz nem is ismerem, odamegyek hozzá, hogy kiderítsem, vajon jó lesz-e nekem.El vagy tévedve.
2011. máj. 24. 18:11
 22/31 szamóca.. ***** válasza:

...:D

igen, odamentél, emrt első körben azt mondtad hogy nekd ő jó lesz.

mindegy, a lényeg az, hogy Te jobban akartad őt mint ő téged. most az lényegtelen hogy menniyre akartad, de mindenképpen jobban a semminél ha már odamentél hozzá.

de látom neked nem önbizalombeli problémáid vannak.... sőt.

talán épp az kéne, hogy valaki letörje a szarvacskáid, és felfogd hogy ugyanúgy csak egy ember vagy, és ugyanúgy neked is meg kell küzdened egy nőért mint a többi pasinak- akármennyire igazsággtalan is az egész.

2011. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

"igen, odamentél, emrt első körben azt mondtad hogy nekd ő jó lesz."

Nem, azért mentem oda, mert érdemesnek találtam, hogy jobban megismerjem, hogy megfelel-e nekem


"Te jobban akartad őt mint ő téged. most az lényegtelen hogy menniyre akartad, de mindenképpen jobban a semminél ha már odamentél hozzá."


A nők szerint is a férfinak kell kezdeményezni, ezt mondjátok, szóval más lehetőség nincs, csak odamenni, és nem akartam, hisz nem is ismerem, ismerkedni akartam, adtam neki egy lehetőséget.


"de látom neked nem önbizalombeli problémáid vannak.... sőt.

talán épp az kéne, hogy valaki letörje a szarvacskáid, és felfogd hogy ugyanúgy csak egy ember vagy, és ugyanúgy neked is meg kell küzdened egy nőért mint a többi pasinak- akármennyire igazsággtalan is az egész."


Nincs probléma az önbizalmammal köszönöm, egészséges önbizalmam van, igen, ember vagyok mint a nők is, a nőnek is meg kell küzdenie értem.

Úgy látom te többre tartod a nőket mint a férfiakat, mintha a nők lennének a főnyeremények.

Pedig egyenrangúság van, nincs alá vagy fölé rendelés, régen rossz ha valaki így gondolkodik.

2011. máj. 24. 18:35
 24/31 szamóca.. ***** válasza:

nem, te félreértesz engem.

semmivel sem tartom többre a nőket - sőt, de ebbe most ne menjünk bele.

egyszerűen annyi a nagy helyzet, hogy amikor az a felállás, hogy a srác odamegy a nőhöz, kezdeméynez (ami tök jó, és tiszteletem érte) akkor bizony a nőnek van joga eldönteni hogy igen, vagy nem. mert a pasi már igent mondott az ismerekdésre. ez nem igazán alárendelt helyzet, mert szerintem te ezen a szón akadtál fent. egyszerűen annyi, mintha azt mondanád "én meginnék veled egy kávét. és te?" és ekkor a nő válaszolhat igennel, vagy nemmel. te már igent mondtál, úgyhogy csak várod a válaszát. ezért vagy te "alárendelt" helyzetben... mindegy, nem tudom ezt jobban elmagyarázni és nem is akarom... csak értsd meg, hogy ez nem valódi alárendeltség, egyszerűen csak te nyitottál, és övé a döntés.

2011. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Ha meghívom valahová, akkor persze, hogy neki van joga eldönteni, hogy akar-e jönni:D

Még szép, hogy ő dönti el mit csinál, ilyen esetben nem akar ismerkedni, nem azt jelenti, hogy nem jöttem be neki, hiszen nem is ismer.Ettől még elvileg nem lesz az ember fia kevesebb, alárendelt, rosszul fogalmaztál.

2011. máj. 24. 18:47
 26/31 szamóca.. ***** válasza:
dehát senki nem modnta hogy kevesebb leszel:) az alárendeltet azért magyaráztam...
2011. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Haver, tudod hogy a nők mennyire idióták, nem?! Fingjuk nincs mit akarnak (lehet h pont téged), ténferegnek össze-vissza! Ebből a bénaságból neked kell őket kihúznod. Ezt az egészet neked kell elmagyaráznod nekik! Érted?

Az ő privilégiumuk hogy töketlenek legyenek! Te nem lehetsz az! Azért mert te nem nő vagy!


(És bocsi a nőktől a pejoratív jelzőkért, de próbáljátok meg pozitívan értelmezni amiket írtam).

2011. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Sajnos nőként azt kell mondanom, hogy az utolsónak igaza van :D
2011. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Vagy legalábbis van benne valami :)
2011. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 szamóca.. ***** válasza:
"Az ő privilégiumuk hogy töketlenek legyenek!" ezt én mottómnak fogadom ^^ :D
2011. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!